vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

König SAS-CA200 - Detektor oxidu uhelnatého (CO Alarm) s LCD displejem

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1086 Kč s DPH

898 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SAS-CA200
Výrobce: König
Váha: 0,235
Záruka: 24 měsíců
König SAS-CA200 - Detektor oxidu uhelnatého (CO Alarm) s ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Zvyšte bezpečnost domácnosti pomocí tohoto detektoru CO, který spustí alarm hned, jak detekuje tento smrtelný a bezzápachový plyn. Hlasitost sirény přesahuje 85 dB, aby Vás spolehlivě probudila i uprostřed noci. Alarm disponuje funkcí upozornění na nízký stav baterie a konec životnosti a testovacím tlačítkem pro pravidelné testování. Přečtěte si informace v dodané příručce, ve které naleznete pokyny pro správnou instalaci, údržbu a použití.

Důležité: Tento výrobek obsahuje vysoce citlivé součásti. Výrobek vždy skladujte anebo používejte v pracovním prostředí při teplotě mezi 0 a 40 °C.

Vlastnosti
• Certifikace EN50291
• Spolehlivý snímač Figaro s odhadovanou 5-letou životností.
• Testovací tlačítko zajistí dobrý provozní stav zařízení


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k König SAS-CA200 - Detektor oxidu uhelnatého (CO Alarm) s LCD displejem
Diskuze k produktu: konig-sasca200-detektor-oxidu-uhelnateho-co-alarm-s-lcd-displejem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.