vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Konvertory a převodníky

Filtr cen: 200-9100
na stránku
řazení
 zobrazit: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Změňte svůj SATA / IDE pevný disk na externí USB 3 disk - ideální pro zálohování a služby! Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0, podporuje Windows7, XP, VISTA a Mac, včetně napájení (12V/2A) Podporuje 2,5/3,5 IDE a SATA pevné d
783 Kč bez DPH
947 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0 Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0
213 Kč bez DPH
258 Kč s DPH
Allied Telesis AT-WLMT 1ks Allied Telesis AT-WLMT 1ks
Skladem v eshopu - Allied Telesis AT-WLMT 1ks

TP-Link MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení zajišťuje externí adaptér. Zařízení nevyžaduje dodatečné zakrytování nebo montáž, ale může být pomocí adaptéru instalováno do racku. Hlavní vlastnosti: 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení Multi-mode vlákno 50/62,5/125µm Vlnová délka: 850 nm Auto MDI-II/MDI-X 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX Porty: 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu, konektor RJ-45 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex) Podporované standardy: IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3x 100Base-FX Napájení: Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A Pracovní podmínky: Teplota: 0° až +50°C Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing) Rozměry: 95 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,2 kg Obsah dodávky: Media konvertor Napájecí zdroj Dokumentace
772 Kč bez DPH
934 Kč s DPH
TP-Link MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km TP-Link MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km
Skladem v eshopu - TP-Link MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km

ATEN Konvertor USB - RS232

ODZKOUŠENÝ a FUNKČNÍ pro GPS aplikace Policie ČR!! * převodník z USB na RS-232 (Serial Interface) * konektory: o USB Type A Plug o DB-9 Male * rychlost přenosu dat přes 230 Kbps * délka kabelu 30 cm * hmot
336 Kč bez DPH
407 Kč s DPH
ATEN Konvertor USB - RS232 ATEN Konvertor USB - RS232
Skladem v eshopu - ATEN Konvertor USB - RS232

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.

Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít konvertor MC112CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu. LAN port: 10/100 Mbps RJ45 Napájení: 5V/2A Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX Provozní teplota: 0 - 50 °C Přenosová rychlost: 10/100 Mbps Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,34 kg LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm Max. délka spoje: single-mode 20/40/60 km Optický kabel: 9/125 Konektor: SC, RJ45 Přenášené signály: TxD a RxD
964 Kč bez DPH
1166 Kč s DPH
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv. TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.
Skladem v eshopu - TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.
1134 Kč bez DPH
1372 Kč s DPH
Micronet 10/100M Media SM Conv. SC 20km SP373G-20 Micronet 10/100M Media SM Conv. SC 20km SP373G-20
Skladem v eshopu - Micronet 10/100M Media SM Conv. SC 20km SP373G-20

ATEN IC-485S RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník

RS232 RS485/422 obousměrný převodník # obousměrný konvertor z RS-232 na RS-485 / RS-422 # konektory: DB-25 Female, šroubovací svorkovnice, RJ-11 (kromě IC-485SI) # DCE/DTE # podpora Full Duplex (4-drát) nebo Half Duplex (2-drát) # rozměry: 74
699 Kč bez DPH
846 Kč s DPH
ATEN IC-485S RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník ATEN IC-485S RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník
Skladem v eshopu - ATEN IC-485S RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník

i-tec USB 3.0 SATA adapter+ napaječ (BD podpora)

S tímto adaptérem ke svému počítači snadno připojíte 2.5"/3.5" SATA I/II/III disky a optické mechaniky BLU-RAY/DVD/CD přes USB 3.0 /2.0 port. Rozhraní USB 3.0 SuperSpeed umožnuje rychlý přenos a zálohování dat nebo ukládání velkých souborů na pevné disky. Obsluha je velice jednoduchá, disk pouze zasunete do SATA konektoru adaptéru a při prvním připojení k počítači se automaticky nainstalují ovladače. Specifikace • Adaptér pro snadné připojení 2.5"/3.5" SATA I/II/III disků a optických mechanik BLU-RAY/DVD/CD, rychlá a pohodlná výměna disku pro okamžitý přístup k Vašim datům • 1x USB 3.0 typ-A male konektor, 1x 22-pin SATA III Data a Power konektor, 1x 5mm Power Jack • Rozhraní USB 3.0 pro vysokorychlostní přenos dat (až 5 Gbps), zpětně kompatibilní s USB 2.0 • Kompatibilní se Serial ATA specifikací • LED indikace, funkce Plug &amp; Play, napájení ze sběrnice USB, automatická instalace ovladačů • 1x vstup pro napájení – externí napájecí adaptér (výstup: DC 12V/2A) • OS Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 32/64 bit, Mac OS 9.0 a vyšší • Rozměry produktu: 70 x 34 x 19 mm • Hmotnost produktu: 27 g • Rozměry balení: 125 x 105 x 58 mm • Hmotnost balení: 236 g SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY Hardwarové požadavky Notebook / PC s volným USB 3.0 / 2.0 portem Operační systém Windows Vista, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS 9.0 a vyšší – automatická instalace ovladačů ze systému Obsah balení: • USB 3.0 to SATA III adaptér s integrovaným USB kabelem (15 cm) • Napájecí adaptér • Uživatelská příručka
352 Kč bez DPH
426 Kč s DPH
i-tec USB 3.0 SATA adapter+ napaječ (BD podpora) i-tec USB 3.0 SATA adapter+ napaječ (BD podpora)
Skladem v eshopu - i-tec USB 3.0 SATA adapter+ napaječ (BD podpora)

Delock 2.5” Konvertor USB 3.1 Micro-B samice > M.2 / mSATA s pouzdrem

Tento Delock konvertor umožňuje připojit M.2 SSD ve formátu 2280, 2260, 2242 a 2230 nebo mSATA SSD ve formátu half size nebo full size. Jestliže jsou obsazeny oba sloty, pak může být používán jen M.2 SSD. Konvertor může být nainstalován do systéme skrze
1415 Kč bez DPH
1712 Kč s DPH
Delock 2.5” Konvertor USB 3.1 Micro-B samice > M.2 / mSATA s pouzdrem Delock 2.5” Konvertor USB 3.1 Micro-B samice > M.2 / mSATA s pouzdrem
Skladem v eshopu - Delock 2.5” Konvertor USB 3.1 Micro-B samice > M.2 / mSATA s pouzdrem

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
964 Kč bez DPH
1166 Kč s DPH
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv. TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.
Skladem v eshopu - TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. The MC110CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC110CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC110CS supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data. Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK’s 19’’ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, and front panel status LEDs. The MC110CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 20 kilometers. * Auto negotiation of 10/100Mbps and auto MID/MID-X for TX port. * Provide switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port. * Extend fiber distance up to 20-60km. * Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily. * External power supply. Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Basic Function Half/Full-Duplex transfer mode for FX port Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Half Duplex Flow Control (Backpressure) Extends fiber distance up to 20km Ports 1 100M SC port 1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX) Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-FX Single-mod Fiber LED Indicators PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD Safety & Emission FCC, CE Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing Power Supply External Power Adapter
772 Kč bez DPH
934 Kč s DPH
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv. TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.
Skladem v eshopu - TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

Kabel CABLEXPERTexterní adaptér USB na Slim SATA SSD, DVD

USB adaptér pro slim SATA 13-pin SSD, DVD Druhý USB konektor pro mimořádný výkon Nezávislé na operačním systému, nevyžaduje instalaci žádných ovladačů
181 Kč bez DPH
219 Kč s DPH
Kabel CABLEXPERTexterní adaptér USB na Slim SATA SSD, DVD Kabel CABLEXPERTexterní adaptér USB na Slim SATA SSD, DVD
Skladem v eshopu - Kabel CABLEXPERTexterní adaptér USB na Slim SATA SSD, DVD

Aten Video converter VGA +audio to HDMI

DVI fo VGA Converter The VC160 connects VGA based video devices to DVI digital devices such as monitors, projectors,etc. Small yet powerful enough, the VC160 is easy to install and offers high video resolutions (up to 1600 x 1200). In addition, t
2454 Kč bez DPH
2969 Kč s DPH
Aten Video converter VGA +audio to HDMI Aten Video converter VGA +audio to HDMI
Skladem v eshopu - Aten Video converter VGA +audio to HDMI

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

USB2.0 - Adaptérový kabel IDE / SATA, USB A - 40pol IDE a SATA, napájení inlc. Adaptér USB 2.0 firmy Digitus pro rychlé a snadné připojení bez vnějšího pouzdra. Použijte libovolný 2,5 "/ 3,5" IDE nebo SATA HDD / SSD jako další externí pevný disk / SSD.
388 Kč bez DPH
470 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

Delock 2.5” konvertor SATA 22 Pin > M.2 NGFF s pouzdrem

Tento Delock konvertor umožňuje připojení M.2 NGFF SSD ve formátu 2280, 2260, 2242 a 2230. To může být používáno jako náhrada za 2.5” HDD. Konvertor se instaluje do systému interně skrze rozhraní SATA 22 pin. Specifikace • Konektor: 1 x SATA 6 G
475 Kč bez DPH
575 Kč s DPH
Delock 2.5” konvertor SATA 22 Pin > M.2 NGFF s pouzdrem Delock 2.5” konvertor SATA 22 Pin > M.2 NGFF s pouzdrem
Skladem v eshopu - Delock 2.5” konvertor SATA 22 Pin > M.2 NGFF s pouzdrem

TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 550 m. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Hlavní vlastnosti: - 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu - 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení - Multi-mode vlákno 50/62,5/125 µm - Vlnová délka: 850 nm - Dosah: 0,55 km (50/125 um), 0,22 km (62,5/125 um) - Auto MDI-II/MDI-X Porty: - 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu, konektor RJ-45 - 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex) Podporované standardy: IEEE 802.3ab 1000Base-TX IEEE 802.3z 1000Base-FX Napájení: Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A Pracovní podmínky: Teplota: 0° až +40°C Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing) Rozměry: 95 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,2 kg
1216 Kč bez DPH
1471 Kč s DPH
TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter
Skladem v eshopu - TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter
1609 Kč bez DPH
1947 Kč s DPH
Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL
Skladem v eshopu - Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje

Adaptér umožňuje přípojení IDE nebo SATA disků na USB rozhraní počítače. Je použitelný pro disky velikosti 3,5" i 2,5". Součástí produktu je i napájecí zdroj, který je nutný pro připojení disků 3,5", které nelze napájet přes USB rozhraní Podporované ope
306 Kč bez DPH
370 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 Bez zdroje

Delock adaptér SATA -> IDE & IDE -> SATA

Výrobce: Delock; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: SATA I/II; Interní konektory: 1 x ATA (IDE), 1 x SATA; Externí konektory: N/A; Low-profile karta: Ne; Doplňující informace: Konektor IDE 40-pin samec, Podpora ATA 100/133
345 Kč bez DPH
418 Kč s DPH
Delock adaptér SATA -> IDE & IDE -> SATA Delock adaptér SATA -> IDE & IDE -> SATA
Skladem - Delock adaptér SATA -> IDE & IDE -> SATA

PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér

PremiumCord USB3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér Pro připojení všech druhů SATA disku a mechanik přes USB 3.0 rozhraní k počítači. Včetně napájecího adaptéru. Umožní připojit SATA disk k počítači po USB. Externí napájení je zajištěno přilo
588 Kč bez DPH
711 Kč s DPH
PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér
Skladem v eshopu - PremiumCord USB 3.0 - SATA adaptér s kabelem, napájecí adaptér

Delock 2.5” konvertor SATA 22 Pin > M.2 s pouzdrem

Popis Tento Delock konvertor umožňuje připojení M.2 SSD ve formátu 2280, 2260, 2242 a 2230. To může být používáno jako náhrada za 2.5” HDD. Konvertor se instaluje do systému interně skrze rozhraní SATA 22 pin. Specifikace • Konektor: 1 x SATA
486 Kč bez DPH
588 Kč s DPH
Delock 2.5” konvertor SATA 22 Pin > M.2 s pouzdrem Delock 2.5” konvertor SATA 22 Pin > M.2 s pouzdrem
Skladem v eshopu - Delock 2.5” konvertor SATA 22 Pin > M.2 s pouzdrem
1037 Kč bez DPH
1255 Kč s DPH
Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC  AT-TRAY4 Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC  AT-TRAY4
Skladem v eshopu - Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC  AT-TRAY4

DIGITUS Cable Adapter USB2.0 to SSD/HDD 2.5''/3.5'', IDE/SATA II

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Řadič ATA/SATA/eSATA; Typ sběrnice: HDMI; Typ řadiče: eSATA; Rychlost řadiče Serial ATA: 600 MB/s; Max. počet SATA zařízení: 1 ks; Počet interních ATA konektorů: 1 ks; Počet interních Serial ATA konektorů: 1 ks; Počet externích Serial ATA konektorů: 0 ks; Počet externích External Serial ATA konektorů: 0 ks; Podporované OS: Mac OS 10.X, Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista; Low-profile karta: no data, Podporuje 2.5/3.5 IDE a SATA HDD ; Další informace: http://www.business.assmann.com
540 Kč bez DPH
653 Kč s DPH
DIGITUS Cable Adapter USB2.0 to SSD/HDD 2.5''/3.5'', IDE/SATA II DIGITUS Cable Adapter USB2.0 to SSD/HDD 2.5''/3.5'', IDE/SATA II
Skladem v eshopu - DIGITUS Cable Adapter USB2.0 to SSD/HDD 2.5''/3.5'', IDE/SATA II

D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX (SC) Multimode

Výrobce: D-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, multimode optický kabel 62.5/125 (OM1); Výška: 88 mm; Šířka: 25 mm; Délka: 120 mm; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), podpora protokolu: 802.3x Flow Control, možnost nezávislé práce v 19" racku DMC-1000, v sestavě externí elektrický adaptér 7.5V, 1.5A, max. délka optického kabelu: 550m
3302 Kč bez DPH
3995 Kč s DPH
D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX (SC) Multimode D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX (SC) Multimode
Skladem v eshopu - D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX (SC) Multimode
3700 Kč bez DPH
4477 Kč s DPH
Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL
Skladem v eshopu - Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL

DeLock USB 3.0 to eSATA Adapter

Pro připojení eSATA produktů k rozhraní USB 3.0
337 Kč bez DPH
408 Kč s DPH
DeLock USB 3.0 to eSATA Adapter DeLock USB 3.0 to eSATA Adapter
Skladem v eshopu - DeLock USB 3.0 to eSATA Adapter

Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s / IDE 40 pin / IDE 44 pin with backup function

Tento Delock převodník umožňuje připojení 2.5” nebo 3.5” IDE a SATA disků k USB portu vašeho PC. Takto můžete připojit váš disk přímo k USB portu bez externího pouzdra. Přiložený napájecí zdroj umožňuje napájet konvetor i připojené disky. Funkce zálohován
769 Kč bez DPH
930 Kč s DPH
Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s / IDE 40 pin / IDE 44 pin with backup function Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s / IDE 40 pin / IDE 44 pin with backup function
Skladem v eshopu - Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s / IDE 40 pin / IDE 44 pin with backup function

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode

Výrobce: D-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 6/125, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 88 mm; Šířka: 25 mm; Délka: 120 mm; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), podpora protokolu: 802.3x Flow Control, možnost nezávislé práce v 19" racku DMC-1000, v sestavě externí elektrický adaptér 7.5V, 1.5A, max. délka optického kabelu: 15km
2972 Kč bez DPH
3596 Kč s DPH
D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode
Skladem v eshopu - D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode

Delock Converter SATA Host > 2 x SATA Device with RAID

Výrobce: Delock; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: SATA III; Interní konektory: 2 x SATA; Externí konektory: 1 x SATA 7-pin (data); Low-profile karta: Ne; Doplňující informace: 1 x SATA 6 Gb/s 22pin samice, 1 x 4 pinový napájecí konektor, Přenosová rychlost do 6 Gbps, Podporuje Native Command Queuing (NCQ)
755 Kč bez DPH
914 Kč s DPH
Delock Converter SATA Host > 2 x SATA Device with RAID Delock Converter SATA Host > 2 x SATA Device with RAID
Skladem v eshopu - Delock Converter SATA Host > 2 x SATA Device with RAID

ATEN SN3101 1 Port Serial Device Server Over IP

jednoportový terminálový server (RS232/422/485 - Ethernet)
3635 Kč bez DPH
4398 Kč s DPH
ATEN SN3101 1 Port  Serial Device Server Over IP ATEN SN3101 1 Port  Serial Device Server Over IP
Skladem v eshopu - ATEN SN3101 1 Port  Serial Device Server Over IP

ATEN IC-485SN RS232 <-> RS485/422 převodník (nevyž. ext. nap.)

RS232 RS485/422 obousměrný převodník (nevyžaduje externí napájení) * obousměrný konvertor z RS-232 na RS-485 / RS-422 * konektory: DB-25 Female, šroubovací svorkovnice, RJ-11 * DCE/DTE * podpora Full Duplex (4-drát) nebo Half Du
746 Kč bez DPH
903 Kč s DPH
ATEN IC-485SN RS232 <-> RS485/422 převodník (nevyž. ext. nap.) ATEN IC-485SN RS232 <-> RS485/422 převodník (nevyž. ext. nap.)
Skladem v eshopu - ATEN IC-485SN RS232 <-> RS485/422 převodník (nevyž. ext. nap.)
2701 Kč bez DPH
3268 Kč s DPH
Micronet Giga SM Media Converter SC 20km SP364-20 Micronet Giga SM Media Converter SC 20km SP364-20
Skladem v eshopu - Micronet Giga SM Media Converter SC 20km SP364-20

PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI

PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI - Převádí signál VGA na digitální rozhraní HDMI pro LCD nebo TV - HDCP kompatibilní - Jednoduchá instalace a montáž, prostým zapojením do vypnutého počítače a monitoru. - Podporuje rozliš
659 Kč bez DPH
797 Kč s DPH
PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI
Skladem v eshopu - PremiumCord VGA+audio elektronický konvertor na rozhraní HDMI
1569 Kč bez DPH
1899 Kč s DPH
Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1 Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1
Skladem v eshopu - Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert.

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
613 Kč bez DPH
741 Kč s DPH
TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert. TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert.
Skladem v eshopu - TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert.

Digitus převodník SATA zařízení na IDE interface

Konvertor pro připojení SATA zařízení na IDE interface ATA 133 to SATA 150Converter Bridge Board Horizontal, 1X SATA for HDD, 1X 40pin socket, 1 X 4-Pin PWR • „Stand alone“ Ultra ATA zu Serial ATA bridge board Design • Conform to Serial ATA 1.0 Sp
226 Kč bez DPH
273 Kč s DPH
Digitus převodník SATA zařízení na IDE interface Digitus převodník SATA zařízení na IDE interface
Skladem v eshopu - Digitus převodník SATA zařízení na IDE interface
3374 Kč bez DPH
4082 Kč s DPH
Allied Telesis 10/100 SC media konvert.AT-MC116XL Allied Telesis 10/100 SC media konvert.AT-MC116XL
Skladem v eshopu - Allied Telesis 10/100 SC media konvert.AT-MC116XL

TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseFX - SC; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
1223 Kč bez DPH
1479 Kč s DPH
TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km
Skladem v eshopu - TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km
353 Kč bez DPH
427 Kč s DPH
PremiumCord Převodník USB3.1 na RS-232 PremiumCord Převodník USB3.1 na RS-232
Skladem v eshopu - PremiumCord Převodník USB3.1 na RS-232

Digitus převodník Ide zařízení na Sata interface

Konvertor pro připojení IDE zařízení na SATA interface SATA to IDE Converter, Compliant with ATA specifications & Ultra ATA 133 JM20330 chipset Allows you to use all kinds of SATA storage devices with an IDE controller The perfect solution for ad
183 Kč bez DPH
221 Kč s DPH
Digitus převodník Ide zařízení na Sata interface Digitus převodník Ide zařízení na Sata interface
Skladem v eshopu - Digitus převodník Ide zařízení na Sata interface
6107 Kč bez DPH
7390 Kč s DPH
Allied Telesis 100FX(SC)MM/100FX(SC)SM 15kmMC104XL Allied Telesis 100FX(SC)MM/100FX(SC)SM 15kmMC104XL
Skladem v eshopu - Allied Telesis 100FX(SC)MM/100FX(SC)SM 15kmMC104XL

PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII

PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII Převodník, který umožní připojit k Vášemu počítači s portem USB 3.1 typu C harddisk/SSD disk pro přenos a uložení dat. Vlastnosti: Podpora protokolu SATA 3.0/3.1 Šířka přenosového pásma: 5Gbps/10Gbps
393 Kč bez DPH
475 Kč s DPH
PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII
Skladem v eshopu - PremiumCord Převodník USB3.1 na SATAIII/SATAII