vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Konvertory a převodníky

Filtr cen: 0-31100
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení zajišťuje externí adaptér. Zařízení nevyžaduje dodatečné zakrytování nebo montáž, ale může být pomocí adaptéru instalováno do racku. Hlavní vlastnosti: 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení Multi-mode vlákno 50/62,5/125µm Vlnová délka: 850 nm Auto MDI-II/MDI-X 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX Porty: 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu, konektor RJ-45 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex) Podporované standardy: IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3x 100Base-FX Napájení: Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A Pracovní podmínky: Teplota: 0° až +50°C Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing) Rozměry: 95 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,2 kg Obsah dodávky: Media konvertor Napájecí zdroj Dokumentace
772 Kč bez DPH
934 Kč s DPH
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
Skladem v eshopu - TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
112 Kč bez DPH
135 Kč s DPH
Allied Telesis AT-WLMT 1ks Allied Telesis AT-WLMT 1ks
Skladem v eshopu - Allied Telesis AT-WLMT 1ks

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

Změňte svůj SATA / IDE pevný disk na externí USB 3 disk - ideální pro zálohování a služby! Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0, podporuje Windows7, XP, VISTA a Mac, včetně napájení (12V/2A) Podporuje 2,5/3,5 IDE a SATA pevné d
727 Kč bez DPH
880 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0 Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0
Skladem v eshopu - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 3.0

ATEN Konvertor USB - RS232

ODZKOUŠENÝ a FUNKČNÍ pro GPS aplikace Policie ČR!! * převodník z USB na RS-232 (Serial Interface) * konektory: o USB Type A Plug o DB-9 Male * rychlost přenosu dat přes 230 Kbps * délka kabelu 30 cm * hmot
373 Kč bez DPH
451 Kč s DPH
ATEN Konvertor USB - RS232 ATEN Konvertor USB - RS232
Skladem v eshopu - ATEN Konvertor USB - RS232

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter

Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít konvertor MC112CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu. LAN port: 10/100 Mbps RJ45 Napájení: 5V/2A Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX Provozní teplota: 0 - 50 °C Přenosová rychlost: 10/100 Mbps Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,34 kg LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm Max. délka spoje: single-mode 20/40/60 km Optický kabel: 9/125 Konektor: SC, RJ45 Přenášené signály: TxD a RxD
964 Kč bez DPH
1166 Kč s DPH
TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter
Skladem v eshopu - TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter
375 Kč bez DPH
454 Kč s DPH
Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1 Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1
Nedostupné - Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1
6252 Kč bez DPH
7565 Kč s DPH
Allied Telesis AT-GS2002/SP Allied Telesis AT-GS2002/SP
Nedostupné - Allied Telesis AT-GS2002/SP

ATEN IC-485SI RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník s izolací

RS232 RS485/422 obousměrný převodník s izolací do 2000V * obousměrný konvertor z RS-232 na RS-485 / RS-422 * konektory: DB-25 Female, šroubovací svorkovnice * DCE/DTE * podpora Full Duplex (4-drát) nebo Half Duplex (2-drát)
1402 Kč bez DPH
1697 Kč s DPH
ATEN IC-485SI RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník s izolací ATEN IC-485SI RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník s izolací
Nedostupné - ATEN IC-485SI RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník s izolací

D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter

USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter - USB Type-A Connector to RJ-45 Ethernet Port - Super speed USB 3.0 - Supports suspended mode and remote wakeup - Supports full and half duplex in gigabit Ethernet Mode - Backward compatible with USB 2.0 and 1.1 devices - Advanced Power Management to reduce power usage during idle or light traffic period. - Supports Microsoft Windows 8/7/Vista/XP SP3 - Supports MAC OS 10.6 to 10.8
624 Kč bez DPH
755 Kč s DPH
D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter
Skladem v eshopu - D-Link DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Adapter

PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100

Konvertor USB2.0 na RJ45 10/100 MBIT, Fast Ethernet Adapter, zařízení umožní připojit počítač s U...
244 Kč bez DPH
295 Kč s DPH
PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100 PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100
Nedostupné - PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100

ATEN IC-485S RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník

RS232 RS485/422 obousměrný převodník # obousměrný konvertor z RS-232 na RS-485 / RS-422 # konektory: DB-25 Female, šroubovací svorkovnice, RJ-11 (kromě IC-485SI) # DCE/DTE # podpora Full Duplex (4-drát) nebo Half Duplex (2-drát) # rozměry: 74
743 Kč bez DPH
899 Kč s DPH
ATEN IC-485S RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník ATEN IC-485S RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník
Skladem v eshopu - ATEN IC-485S RS232 <-> RS485/422 obousměrný převodník

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje

Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdoje Snadné připojení - rychlý přenos dat - zálohuje soubory na jakýkoliv HDD/SSD
377 Kč bez DPH
456 Kč s DPH
Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje
Skladem - Digitus adaptér pro připojení IDE/SATA HDD na USB 2.0 včetně zdroje
1 2 3 4 5 >> >|