vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Krusell Walk on Water pouzdro na tablet BOGART pro iPad Mini 3 / Mini Retina, lékořicová - Bazar - drobný škrábanec

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
149 Kč s DPH

123 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 11324_b
Výrobce: Krusell
Záruka: 12 měsíců
Krusell Walk on Water pouzdro na tablet BOGART pro iPad M...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bogart case from Krusell is a case inspired by the 30's. Soft and smooth on the outside, colourful and modern inside. High quality finish places this case line on the top shelf of cases. Made of soft artificial leather. The case allows to place the phone in a horizontal position, best for reading or watching movies.

Inspired by the 1930´s. It has a sleek an elegant outside and a colorful and fashionable inside.

Fits laptop size
13.47 x 20 x 0.75 cm
Art no : 11324Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Krusell Walk on Water pouzdro na tablet BOGART pro iPad Mini 3 / Mini Retina, lékořicová - Bazar - drobný škrábanec
Diskuze k produktu: krusell-walk-on-water-pouzdro-na-tablet-bogart-pro-ipad-mini-3-mini-retina-lekoricova-bazar-drobny-skrabanec není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.