vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM150, fialový

Kalkulačka splátek CETELEM
14869 Kč s DPH

12288 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Kitchen Aid
Váha: 13
Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM150, fialový
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM150, fialový

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM150, fialový

Sofistikovaný kuchyňský robot s výklopnou hlavou zvládne skutečně velké množství činností. S výměnnými nástavci KitchenAid Stand Mixer snadno ušlehá perfektně tuhý sníh, uhněte těsto, nebo najemno nastrouhá mrkev. Perfektní výkon zajišťuje 300W motor, který vás překvapí svou nízkou hlučností a dlouhou životností.
Stand Mixer využívá speciálního, tzv. planetárního systému mixování, kdy se rotačně otáčí nejen samotný hák, nebo metla, ale také celá hlavice robotu. Tím je zajištěno rychlé a rovnoměrné promísení všech surovin.
KitchenAid oceníte jak pro jeho skvělé výkony, tak pro nadčasový design. Jistě se stane doslova okrasou vaší kuchyně. Vybírat si můžete z pestré škály barev. Zaoblené linie navíc usnadňují obsluhu a především umývání přístroje.

Hmotnost: 10.65 kg
Rozměry (V x Š x H): 35.3 x 35.8 x 22.1 cm
Příkon: 300 W
Objem nádoby: 4.83 l
Počet rychlostí:10
Délka přípojovacího kabelu: 1.22 m
Ovládání: posuvné


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kuchyňský robot KitchenAid Artisan 5KSM150, fialový
Diskuze k produktu: kuchynsky-robot-kitchenaid-artisan-5ksm150-fialovy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.