vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kuchyňský robot Petra KM 12.07

Kalkulačka splátek CETELEM
8149 Kč s DPH

6735 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Kuchyňský robot Petra KM 12.07
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kuchyňský robot Petra KM 12.07

Technické parametry:
• Výkon: 1000 W

Popis a vlastnosti:
• 10 výkon. stupňů
• mísa objem 5,5 l
• 11ti dílné příslušenství
• LCD display
• funkce vaření, max. 140 C°


Profesionální kuchyňský robot s funkcí vaření a všestranným příslušenstvím, umožňujícím různou přípravu pokrmů. Moderní design s LCD displejem a spojení velké mísy z nerezu o objemu 5,5L je skutečně výkonný pomocník. Přístroji zajišťují stabilitu a bezpečí protiskluzové nožičky. Výkon motoru až 1000W pro míchání a 900watů pro zahřívání. Teplota se může pohybovat mezi 25 a 140 stupni C. Planetární systém míchání zajišťuje optimální výsledek.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kuchyňský robot Petra KM 12.07
Diskuze k produktu: kuchynsky-robot-petra-km-1207 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.