vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kuchyňský robot Professor FP 1101

Kalkulačka splátek CETELEM
4179 Kč s DPH

3454 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Kuchyňské roboty
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Professor
Váha: 3
Kuchyňský robot Professor FP 1101
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
praktický kuch. robot 5 v 1, silný motor 800W, 6 rychlostí s pulsací, hnětací nerez. mísa o objemu 5,2l pro přípravu max. 2 kg směsi, skl. mix. nádoba s plnicím otvorem, kov. hnětací hák pro přípravu těsta s průhledným krytem mísy a otvorem pro doplňování surovin, kov. šlehací hák pro středně tuhá těsta, šlehací metla pro lehká těsta, puding, šlehaný bílek, hnací ústrojí s otoč. multifunkčním ramenem, přísavné nohy zajišťující stabilitu, snadná montáž šleh. metel, háků a jiného příslušenství, snadná a bezpečná obsluha a čištění, mixovací, hnětací mísa, šlehací metla, kávomlýnek a plast. části jsou vhodné pro mytí v myčce, šlehací, hnětací metla, mixovací nože nejsou vhodné pro mytí v myčce, kávomlýnek pro mletí kávy a oříšků, strojek na maso s kov. tělem, kov. šnek, kov. podávací mísa, plast. plnicí otvor, 3 mlecí kotouče s různými rozměry otvorů, nůž z nerez. oceli, řeznické nástavce - plnění klobás, kebbe nástavec, kebab nástavec, stroj na těstoviny se 6 nástavci na těstoviny: špagety, široké nudle, úzké nudle, makarony velké a alé, rigatoni, nástavec na kremrole nebo duté těsto


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kuchyňský robot Professor FP 1101
Diskuze k produktu: kuchynsky-robot-professor-fp-1101 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.