vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LAB.C Lightning Cable A.L. 1.2 m - stříbrný

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
374 Kč s DPH

309 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LABC-505-SV
Výrobce: LAB.C
Záruka: 24 měsíců
LAB.C Lightning Cable A.L. 1.2 m - stříbrný
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LAB.C Lightning Sync Charge Cable A.L. 1,2 m - White Silver
LABC-505-SV


I kabel si zaslouží vysoce kvalitní materiály, přesné řemeslné provedení a krásný design. To dokazuje LAB.C svým luxusně provedeným certifikovaným kabelem s konektory z eloxovaného hliníku.

Na první pohled vidíte a první dotek cítíte, že se na tomto kusu při výrobě vůbec nešetřilo. Poctivý vodič s abnormálně silným průměrem pro zajištění rychlého nabíjení se vám díky záměrně snížené ohebnosti už nikdy nezamotá. U obou konektorů je opatřen přechodovou krytkou proti lámání. Tkanina po celé délce zajišťuje příjemnou manipulaci. Skutečná kvalita mezi Lightning nabíjecími a synchronizačními kabely. Originální certifikace bez chybových hlášek je samozřejmostí.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LAB.C Lightning Cable A.L. 1.2 m - stříbrný
Diskuze k produktu: labc-lightning-sync-charge-cable-12-m-silver není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.