vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Laminátor BiO 330

Kalkulačka splátek CETELEM
14506 Kč s DPH

11988 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: GMPPHOTOPRO33
Výrobce: FELLOWES
Záruka: 24 měsíců
Laminátor BiO 330
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Profesionální laminátor do formátu A3 s 6-ti laminovacími válci (4 vyhřívané). Určený pro intenzivní zatížení při laminování až do 250 mic tloušťky laminovací folie. Komfortní obsluha prostřednictvím digitálního ovládacího panelu s předvolenými pracovními stavy stroje.

Rychlý náběh do pracovního stavu cca do 3 min., maximální rychlost až 105 cm/min. Vybaven zpětným chodem, ochranným pracovním režimem Stand-by pro šetrné vypínání stroje. Umožňuje laminovat na desku až do tloušťky 1 mm. Vhodný pro laminování barevných kopií a fotek.

Díky speciální technologii rovnoměrného výhřevu válců kondukčním topidlem dosahuje špičkové kvality (hladkosti) laminace.

Laminovací šířka: 330 mm
Laminovací rychlost: 0-105 cm/min.
Tloušťka laminovací fólie: 250 mic
Laminování na desku do tl.: 1 mm
Náběh do pracovního stavu: 3 min.
Počet laminovacích válců: 6 (4 vyhřívané)
Typ výhřevu: infratopidlo
Regulace teploty: ano
Zpětný chod: ano
Laminace za studena: ano
Laminace fotografií: ano
Příkon: 1000W
Jmenovité napětí: 230V
Rozměry: 58×29,5×14 cm
Hmotnost: 14,5 kg
Záruka 2 roky


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Laminátor BiO 330
Diskuze k produktu: laminator-bio-330 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.