vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER A2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
273 Kč s DPH

226 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER A2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Posvítit si na klíčovou dírku, na zámek u auta, či jen prozkoumat obsah batohu či kabelky. To jsou každodenní situace, které se bez dobrého osvětlení stávají nepříjemnou komplikací. Miniaturní baterka Ledlenser A2 je tu proto, aby Vás nepříjemností zbavila. Pouhých 26 g a 79 mm materiálu snadno uložíte na kroužek od klíčů a budete mít tak vždy po ruce světlo o síle 24 lm s dosvitem až na 45 metrů. Jedna tužková mikrobaterie AAA dokáže zásobit svítilnu energií až 5,5 hodiny. Baterka je odolná proti dešti, sněhu i pádu z výšky. Pozlacené kontakty jsou extrémně odolné a na svítilnu se tak vztahuje exkluzivní sedmiletá záruka. Vaše každodenní světlo do kapsy se jmenuje Ledlenser A2 .
Balení obsahuje: svítilnu, 1x AAA baterie, kroužek na klíče, návod


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER A2
Diskuze k produktu: led-lenser-a2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.