vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER A4

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
464 Kč s DPH

383 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER A4
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elegantní, nenápadná, přesto velmi výkonná. Tak se dá stručně charakterizovat svítilna Ledlenser A4 . Ta svými proporcemi (45 g váhy a 123 mm délky) připomíná spíše plnicí pero. Ale uvnitř odolného těla, které hravě odolává dešti, sněhu, i pádu z výšky, jsou ukryty dvě tužkové mikrobaterie AAA, které svítilnu rozzáří až na 6,5 hodiny výkonem 24 lm. Světelný kužel, který dosvítí až do vzdálenosti 45 m, se stane vaším průvodcem ve všedních situacích, kdy potřebujete dobře vidět: při odemykání bytu, startování auta či prohledávání batohu. Ocení ji ale i kutilové či turisté. Díky klipu, který je součástí balení, svítilnu snadno a bezpečně připevníte na jakoukoli kapsu či opasek. Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou vysoce odolné proti korozi. Na svítilnu se i proto vztahuje exkluzivní sedmiletá záruka.
Balení obsahuje: svítilnu, 2x AAA baterie, klip na kapsu, návod


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER A4
Diskuze k produktu: led-lenser-a4 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.