vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER H14.2

Kalkulačka splátek CETELEM
3666 Kč s DPH

3030 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Váha: 0,5
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER H14.2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nejvýkonnější čelovka na tužkové baterie řady H od Ledlenseru nese označení H14.2 . Uživatele uchvátí úctyhodným výkonem 350 lumenů, zvýšenou odolností i propracovanějším ovládáním. Pomocí dvou spínačů dosáhnete velmi jemného ovládání toku světla. První ovladač u reflektoru přepíná jednotlivé naprogramované funkce (boost, power, eco, strobo), druhý ovladač umístěný na zásobníku na baterie reguluje intenzitu světla. Čelovku lze též dlouhým osmivteřinovým stiskem tlačítka zamknout, aby nedošlo k náhodnému rozsvícení v batohu. Reflektor lze jednoduchým pohybem odpojit od čelenky a posvítit jím i do těžko přístupných míst. Stejně tak lze odepnout bateriový box a umístit jej na opasek, do kapsy, či do brašny.
Vylepšená optická čočka umožňuje světelný kužel při plném zaostření doplnit o druhý kužel pro lepší viditelnost do stran. Ergonomicky tvarovaný box na baterie je vybaven polyuretanovým potahem pro maximální pohodlí, což je dáno i dokonalým vyvážením svítilny. Samozřejmostí je zvýšená odolnost proti povětrnostním podmínkám i proti nárazu, pozlacené kontakty prakticky nepodléhají korozi. I proto je na všechny originální produkty Ledlenser sedmiletá záruka.
Balení obsahuje: svítilnu, samolepku 100% originál, 4 x AA beterie, návod


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER H14.2
Diskuze k produktu: led-lenser-h142 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.