vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER M14

Kalkulačka splátek CETELEM
3360 Kč s DPH

2777 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER M14
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LEDLENSER ® M14 je vlajkovou lodí řady M. Je tou nejlepší volbou pro dlouhodobé použití. Než se stala svítilna součástí této řady, prošla celou řadou tvrdých testů v praxi, během nichž byla podrobena náročným a nekompromisním zkouškám. V dlouhodobém použití zapůsobí svítilna LEDLENSER M14 svým světelným výkonem, funkčností a velmi dlouhou dobou svícení až 50 hodin. Díky extrémní paprskové vzdálenosti (320 metrů) tato praktická svítilna doslova nechává mnoho konkurenčních modelů ve stínu. Navíc můžete M14 přizpůsobit vašim specifickým požadavkům pomocí světelných programů (Smart Light Technology), takže světelné funkce, které potřebujete, jsou okamžitě k dispozici.
Svítilna LEDLENSER® M14 se díky možnosti přizpůsobení individuálním situacím hodí zejména pro policii, vojsko, bezpečnostní služby, hasiče, záchranáře, jako pomoc při katastrofách, pro horolezce a expedice i milovníky kvalitních kapesních svítilen. Díky jednoduchému ovládání ji lze jako kvalitní a spolehlivou používat také v domácnosti
Funkce svítilny:
Morse (ruční blikání signálu)
Boost (krátkodobě zvýšený výkon)
Power (silný provozní výkon)
Low Power (redukovaný výkon - snížený)
Dim (plynulé ladění výkonu - stmívání)
S.O.S. (signál SOS)
Blink (blikání)
Defence Strobe (obranný stroboskop)
Režimy provozu:
Professional
Easy
Defence
Balení obsahuje:
1 ks svítilna 1 sada baterií 4 x AA 1,5 V Pouzdro Návod k použití Návod na použití SLT
Vlastnosti:
Advanced focus systém (AFS) SLT – Smart light technology řízená mikročipem Fast Lock Speed Focus – rychlé posuvné ostření Robustní kovové tělo Modulární systém Elektrolyticky pozlacené kontakty Možnost použití akumulátorů


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER M14
Diskuze k produktu: led-lenser-m14 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.