vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER M14

Kalkulačka splátek CETELEM
3360 Kč s DPH

2777 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Osvětlení
Dostupnost: Neznámá
Záruka: 24 měsíců
LEDLENSER M14
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ruční baterka Ledlenser M14 je špičkovou svítilnou, která je oblíbena u profesionálních záchranářů, policistů, hasičů či vojáků. Důvodem je její vysoký výkon (až 400 lm) a extrémní výdrž (až 50 hodin!) s dosvitem na vzdálenost až 320 metrů. V neposlední řadě je ale nepostradatelná pro svou řadu praktických funkcí a možnost individuálního nastavení (Smart Light technology). Svítilnu můžete nastavit na ruční blikání signálu (Morseovku), Boost (krátkodobě zvýšený výkon na maximum), Power (silný provozní výkon), Low Power (redukovaný výkon), Dim (stmívání), S.O.S. (signál SOS), Blink (blikání) a Defence Strobe (obranný stroboskop). Baterka je dlouhá necelých 16 cm, váží příjemných 360 g a napájena je čtyřmi tužkovými bateriemi. Samozřejmostí je rychlé zaostřování otočnou hlavicí, vysoká odolnost proti dešti, sněhu a pádu z výšky i pozlacené kontakty extra odolné proti korozi. Na svítilnu se vztahuje sedmiletá záruka.
Balení obsahuje: svítilnu, 4x AA baterie, pouzdro, samolepku 100% originál, návod


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER M14
Diskuze k produktu: led-lenser-m14 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.