vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER M7

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2902 Kč s DPH

2398 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER M7
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LED LENSER ® M7 je kombinací dynamiky a komfortu. Použitá technologie Smart light technology (SLT) umožňuje jednoduché ovládání a nabízí 3 světelné programy (Profi, Easy, Defense) a různé světelné funkce (například blikání, SOS, stroboskop a další). M7 disponuje také funkcí plynulého stmívání. Výběr funkcí je intuitivní a provádí se pouze pomocí jednoho tlačítka. SLT kontroluje nejen světelné programy, ale také způsob vybíjení baterií. Máte na výběr mezi pozvolně klesajícím nebo konstantním proudem vybíjení. A navíc můžete zamknout plynule nastavitelné ostření díky novému mechanismu „ FAST LOCK“. M7 je odolná proti nárazům, prachu a proti vodě dle IP54
Diodová svítilna LED LENSER® M7, je taktická svítilna určená pro speciální jednotky. Tato svítilna je prakticky nezničitelná. Rozdíl mezi svítilnami LED LENSER® M7a LED LENSER® MT7 poznáte pouze v designu- parametry a výbava jsou stejné. M7 vychází svým tvarem z modelu P7.
Funkce svítilny:
Morse (ruční blikání signálu) Boost (krátkodobě zvýšený výkon) Power (silný provozní výkon) Low Power (redukovaný výkon - snížený) Dim (plynulé ladění výkonu - stmívání) S.O.S. (signál SOS) Blink (blikání) Defence Strobe (obranný stroboskop)
Režimy provozu:
Professional Easy Defence
Balení obsahuje:
1 ks svítilna
pouzdro    
4 ks baterie AAA Klip na opasek Poutko na ruku Návod k použití
Vlastnosti:
Advanced focus systém (AFS) SLT – Smart light technology řízená mikročipem Odolnost proti stříkající vodě Speed Focus – rychlé posuvné ostření Easy lock – jednoduché zamykání hlavy svítilny Robustní kovové tělo Modulární systém Elektrolyticky pozlacené kontaktyPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER M7
Diskuze k produktu: led-lenser-m7 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.