vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER P14.2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2388 Kč s DPH

1974 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Váha: 0,6
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER P14.2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LED LENSER ® P14.2 charakterizuje funkce Dynamic Switch (3 úrovně jasu) a 39 mm reflektor. V kombinaci s novou LED technologií dosahuje tato neuvěřitelně ostrého efektu světelného paprsku. Tato lampa je světovou třídou. Ale nejen to: Při změně polohy hlavy svítilny, koncentrovaný paprsek obdivuhodně expanduje a vytvoří široký a homogenní kruh světla, který umožňuje rovnoměrné osvětlení velkých ploch. LED LENSER ® P14.2 je napájena čtyřmi alkalickými bateriemi. Proto tato svítilna, nejen že určuje nové standardy ve svítivosti a ostrosti světla, ale určuje také nové standardy svým levným a ekonomickým provozem. Provedení je odolné proti běžné postřikové vodě, kontakty ošetřeny tvrdým pozlacením. Označení výstražným trojúhelníkem upozorňuje na intenzivní světelné záření stejně jako další svítilny řady P se i tato dočkala inovace. Nová čočka, nový typ LED, nová elektronika, upravený design a upravený povrch.
Vlastnosti:
Advanced Focus system (AFS)
Speed Focus
Dynamic switch
Elektrolyticky pozlacené kontakty
Odolnost proti stříkající vodě a nárazu IPX4
Robustní kovové tělo
Balení obsahuje:
1 ks svítilna
4 ks baterie AA 1,5V
Pouzdro
Poutko
Návod k použití
Funkce:
Režim plného svícení
Režim úsporného svícení
Booster – krátkodobé zesílení intenzity světla na 110% jednoduchý přidržením spínače


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER P14.2
Diskuze k produktu: led-lenser-p142 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.