vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LED žárovka Technaxx TechLight RGB MR16 3W, dálkové ovládání

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
572 Kč s DPH

473 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Part no.: 3324
Výrobce: TECHNAXX
Záruka: 24 měsíců
LED žárovka Technaxx TechLight RGB MR16 3W, dálkové ovládání
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LED žárovky jsou ekologickou náhradou klasických žárovek a jsou využívány jako provozně levné, bezpečné a téměř bezporuchové. Nachází výrazné uplatnění v místech vyžadujících časté zapínání a vypínání světla (chodby, schodiště, hygienická zařízení ať už v soukromí nebo hotelích, restauracích, firemních provozech atd.). LED žárovky vynikají také velmi dlouhou životností, vysokou odolností vůči nárazům, vibracím a výkyvům teplot.

Součástí každého balení TechLight LED je dálkové ovládání, které umožnuje nastavit nejenom barvu osvětlení (16 barev), ale také regulaci jasu či ztlumení. LED funguje i bez dálkového ovladače.

Specifikace:
Patice: MR16
Energetická třída: A
Počet LED: 1
Životnost: 40 000 hodin
Barvy: RGB
Příkon: 12V AC/DC
Frekvence: 50Hz /
Type LED: 5050 RGB
Spotřeba:3W
Dálkové ovládání: 24 tlačítek
Rozměry LED: 44 x 55mm
Váha: 77g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LED žárovka Technaxx TechLight RGB MR16 3W, dálkové ovládání
Diskuze k produktu: led-zarovka-technaxx-techlight-rgb-mr16-3w-25w-bila-dalkove není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.