vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDOS Gaming Mouse, black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
508 Kč s DPH

420 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-6393-BK
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
LEDOS Gaming Mouse, black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Uprostřed bojů plnyacute;ch akce jsou nutneacute; rychleacute; reakce a vytrvalost. Abyste uprtostřed svyacute;ch soupeřů nemuseli opakovaně stisknout tlačiacute;tko myscaron;i, poskytuje LEDOS Gaming Mouse dalscaron;iacute; rapid-fire tlačiacute;tko, ktereacute; udělaacute; praacute;ci za vaacute;s a automaticky provede dvojityacute; klik. Tak maacute;te vascaron;e protivniacute;ky raacute;zem pod palbou, jakmile stisknete tlačiacute;tko. Pomociacute; tlačiacute;tka sniper dociacute;liacute;te optimaacute;lniacute; přesnost. Po stisknutiacute; tohoto tlačiacute;tka se automaticky sniacute;žiacute; rozliscaron;eniacute; senzoru na 500dpi - takže rychlost ukazatele myscaron;i se dočasně zpomaliacute; a můžete na vaacute;scaron; ciacute;l zaměřit kontrolovaně. Neocenitelnaacute; vyacute;hoda pro pliacute;živeacute; mise nebo přesneacute; momenty.

Herniacute; myscaron; s červenyacute;m LED osvětleniacute;m
Ultimativniacute; funkce Sniper
Vysokofrekvenčniacute; tlačiacute;tko rychleacute; palby
Kolem dokola pogumovanyacute; povrch
Přesnyacute; optickyacute; senzor s nastavitelnou přesnostiacute; od 500 do 3.000dpi
Přepiacute;naciacute; tlačiacute;tko pro rychleacute; přepnutiacute; rozliscaron;eniacute; dpi
Symetrickyacute; design pro levaacute;ky a pravaacute;ky
Ohebnyacute; USB kabel s rezistentniacute;m oplaacute;scaron;těniacute;m (1,8m)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDOS Gaming Mouse, black
Diskuze k produktu: ledos-gaming-mouse-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.