vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo ThinkServer 3.5" 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive for RS-Series

Kalkulačka splátek CETELEM
5338 Kč s DPH

4412 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Rozšíření záruk servery nebo Lenovo
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: FT72424TS2
Výrobce: LENOVO
Váha: 1,7
Záruka: 12 měsíců
Lenovo ThinkServer 3.5" 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Ha...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lenovo ITIL sPac 7x24x24 1yr Fix-time s garantovanou dobou opravy do 24hod od nahlášení závady.

POZOR! Pro aktivaci smlouvy je nutné sPac a související zařízení zaregistrovat na www.itilservice.cz/spac/registrace. Zaregistrováním získává poskytovatel servisu informace pro jaké zařízení, v jaké servisní úrovni a v jakém období má poskytovat uživateli servis. Zakoupený sPac bez registrace není platný! O úspěšném provedení registrace dostane uživatel e-mailem notifikaci, který je vhodné uschovat (vytisknout, zálohovat).

V případě závady na zařízení ohlásí uživatel problém poskytovateli sPac na +420 222 324 549 nebo elektronicky na www.itilservice.cz.


Bližší informace naleznete zde http://lenovoserver.cz/?page_id=45
Podmínky servisní služby sPac Fix-time naleznete zde: http://lenovoserver.cz/wp-content/uploads/Lenovo_sPac_Fix_terms_10.pdf

Obsah balení Lenovo ITIL sPac: certifikát, podmínky servisní smlouvy, samolepky pro označení serveru

ServicePac je lokální smlouva a nelze exportovat.

Servisní služba sPac se vztahuje na vlastní box serveru, přidané CPU, RAM, HDD, VMK, VMware stick, Raid controller, Power Supply, Fun a to pouze na oroginální Lenovo komponenty. Na neuvedené komponenty a komponenty třetích stran se sPac nevztahuje.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo ThinkServer 3.5" 1TB 7.2K Enterprise SATA 6Gbps Hard Drive for RS-Series
Diskuze k produktu: lenovo-itil-spac-7x24x24-1yr-fixtime-ts200v1yr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.