vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo kabel redukce USB to DP

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2699 Kč s DPH

2231 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství a kabely k monitorům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4X90J31021
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Lenovo kabel redukce USB to DP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lenovo kabel redukce USB to DP adaptér přenáší video a audio signál přes jediný USB port na DP. Připojte až 6 monitorů (jeden adaptér na jeden monitor), při vysokých rozlišeních.

Max 3840x2160 @ 30Hz 4K * výstup.
Zpětně kompatibilní s QHD a HD monitory.
DP 1.1 rozhraní (DisplayPort).
Adaptér je zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0, ale ve většině případů nad 1080p přes rozhraní USB 2.0 nebude správně fungovat.

*Podmínky pro zobrazování ve vysokém rozlišení naleznete na adrese: https://download.lenovo.com/pccbbs/options_iso/usb3_to_dp_adapter_4x90j31021.pdf.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo kabel redukce USB to DP
Diskuze k produktu: lenovo-kabel-redukce-usb-to-dp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.