vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo kabelový adaptér USB-C - to - HDMI

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
699 Kč s DPH

578 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GX90K37867
Výrobce: LENOVO
Váha: 0,04
Záruka: 24 měsíců
Lenovo kabelový adaptér USB-C - to - HDMI
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lenovo kabelový adaptér USB-C - to - HDMI

The Lenovo USB-C to HDMI adapter turns an available USB-C port into an HDMI 1.4-compliant output, with high-resolution video support and audio. The Lenovo USB-C to HDMI adapter can be used to mirror your primary display or to extend your display to double your workspace, requiring no extra drivers to be installed.USB-C to HDMI conversion delivers high-quality video and audio through a single HDMI cable, from system to display Lightweight, portable and sleek design to accompany your Lenovo system

Délka: 22 cm
Hmotnost: 30g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo kabelový adaptér USB-C - to - HDMI
Diskuze k produktu: lenovo-kabelovy-adapter-usbc-to-vga není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.