vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo USB SmartCard klávesnice CZ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1224 Kč s DPH

1012 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4X30E51008
Výrobce: LENOVO
Záruka: 12 měsíců
Lenovo USB SmartCard klávesnice CZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lenovo USB Smartcard Keyboard je navržena pro použití s čipovou kartou např. při identifikaci, zabezpečených bankovních transakcí, přihlášení a zabezpečení webových aplikací. Tato klávesnice je ideální pro poskytování ověřování uživatelů pro aplikace jako síťové přihlášení, e-government, zabezpečené e-commerce, zdravotní péči apod.

• Zabezpečuje online operace pomocí digitálních podpisů a certifikátů
• Pracuje se všemi čipovými kartami, které jsou v souladu s normou ISO 7816-1, 2, 3, 4 paměťové a mikroprocesorové čipové karty (T = 0, T = 1)
• Business černá 104 kláves plné velikosti (včetně klávesy Windows)
• Nabízí tři úrovně náklonu
• Rozhraní přes USB konektor
• Klávesnice délka USB kabel: 2.30mPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo USB SmartCard klávesnice CZ
Diskuze k produktu: lenovo-klavesnice-dratova-usb-smartcard-keyboard-usb-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.