vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MultimediaRemoteN5902(non-backlit)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
999 Kč s DPH

826 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 888014506
Výrobce: LENOVO
Váha: 0,15
Záruka: 12 měsíců
MultimediaRemoteN5902(non-backlit)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nová verze oblíbené Lenovo multimediální bezdrátové klávesnice s trackpointem pro přesné ovládání myši.
Tato vylepšená verze nabízí více funkcí, zábavy a přesnější ovládání kurzoru myši. Nyní můžete ovládat počítač pomocí mini klávesnice do dlaně. Nejsou potřeba instalovat žádné ovladače. Stačí připojit USB dongle nano a jste připraveni. S 2,4 GHz rádiové frekvence, můžete ovládat svůj počítač až do vzdálenosti 10 metrů.

Lenovo N5902 je ultra-kompaktní ovládač pro PC, NTB či ideálně pro domácí multimediální centrum, sledování filmů na PC, prezentace, Windows multimedia control, atd..Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MultimediaRemoteN5902(non-backlit)
Diskuze k produktu: lenovo-klavesnice-mini-bezdratova-usb-n5902-bez-podsviceni-a-trackpointem-en není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.