vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo ThinkServer Microsoft Windows Server 2012 Client Access License (1 Device)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
799 Kč s DPH

660 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: FT72408RD1
Výrobce: LENOVO
Váha: 0,05
Záruka: 24 měsíců
Lenovo ThinkServer Microsoft Windows Server 2012 Client A...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lenovo ITIL sPac 7x24x8 3yr Fix-time s garantovanou dobou opravy do 8hod od nahlášení závady.

POZOR! Pro aktivaci smlouvy je nutné sPac a související zařízení zaregistrovat na www.itilservice.cz/spac/registrace. Zaregistrováním získává poskytovatel servisu informace pro jaké zařízení, v jaké servisní úrovni a v jakém období má poskytovat uživateli servis. Zakoupený sPac bez registrace není platný! O úspěšném provedení registrace dostane uživatel e-mailem notifikaci, který je vhodné uschovat (vytisknout, zálohovat).

V případě závady na zařízení ohlásí uživatel problém poskytovateli sPac na +420 222 324 549 nebo elektronicky na www.itilservice.cz.


Bližší informace naleznete zde http://lenovoserver.cz/?page_id=45
Podmínky servisní služby sPac Fix-time naleznete zde: http://lenovoserver.cz/wp-content/uploads/Lenovo_sPac_Fix_terms_10.pdf

Obsah balení Lenovo ITIL sPac: certifikát, podmínky servisní smlouvy, samolepky pro označení serveru

ServicePac je lokální smlouva a nelze exportovat.

Servisní služba sPac se vztahuje na vlastní box serveru, přidané CPU, RAM, HDD, VMK, VMware stick, Raid controller, Power Supply, Fun a to pouze na oroginální Lenovo komponenty. Na neuvedené komponenty a komponenty třetích stran se sPac nevztahuje.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo ThinkServer Microsoft Windows Server 2012 Client Access License (1 Device)
Diskuze k produktu: lenovo-microsoft-windows-server-2012-client-access-license-1-device není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.