vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo ThinkPad Pen Pro-2, náhradní pero pro TP Yoga 260

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1198 Kč s DPH

990 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4X80K32538
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Lenovo ThinkPad Pen Pro-2, náhradní pero pro TP Yoga 260
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ThinkPad Pen Pro-2 je podobné ve velikosti i tvaru běžnému inkoustovému peru, proto se velmi lehce používá.,Dokáže rozeznat až 2048 úrovní přítlaku, jedná se o ideální řešení pro náročné uživatele. Pero disponuje také tlačítky pro simulaci levého a pravého tlačítka myši.
Uvnitř pera je nabíjecí baterie.

Průměr: 6.5 mm

Obsah balení :
ThinkPad Pen Pro-2
Návod


Kompatibilita (toto pero je kompatibilní s niže uvedenými modely, pokud jsou označené od výrobce jako “This system supports Active Pen.”
X Series
Yoga 260


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo ThinkPad Pen Pro-2, náhradní pero pro TP Yoga 260
Diskuze k produktu: lenovo-thinkpad-pen-pro2-nahradni-pero-pro-tp-yoga-260 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.