vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ThinkPad Pen Pro for Yoga 260

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1042 Kč s DPH

861 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4X80K32538
Výrobce: LENOVO
Záruka: 12 měsíců
ThinkPad Pen Pro for Yoga 260
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lenovo ThinkPad Pen Pro pro Yogu 260 je ideální vstupní řešení dávající uživatelům 2048 úrovní tlaku pro přesné vytváření obsahu. Uživatelé budou také užívat snadný přístup k pravému a levému tlačítku, které poskytují další nástroje pro interakci. Toto pero je jedinečné pro ThinkPad Yoga 260 v tom, že může být uloženo v otvoru vyrobeném speciálně pro toto pero. Pokud je pero uloženo v šachtě, nabíjí se a po jednom nabití umožní uživateli až 130 minut aktivního používání.

Klíčové vlastnosti
Průměr: 6,5 mm
Citlivost na tlak: 2048 úrovní
Baterie: dobíjecí baterie pro rychlé nabitíPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ThinkPad Pen Pro for Yoga 260
Diskuze k produktu: lenovo-thinkpad-pen-pro2-nahradni-pero-pro-tp-yoga-260 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.