vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo 3 YR Onsite + 3 YR Bat pro Think Tablet

Kalkulačka splátek CETELEM
7005 Kč s DPH

5789 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Lenovo nebo Záruky a ostatní k notebookům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0C08532
Výrobce: LENOVO
Záruka: doživotní
Lenovo 3 YR Onsite + 3 YR Bat pro Think Tablet
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rozšíření záruky na 3 roky On-Site Next Business Day (odezva následující pracovní den na místě u zákazníka) + 3 roky na baterii pro Think Tablety se základní zárukou 1 rok Carry-In.

Po zakoupení service packu Vám bude e-mailem zaslán (obvykle do 10 dnů) registrační soubor. V něm je uveden přesný postup, jak service pack zaregistrovat. Tato registrace by měla proběhnout do 30 dnů od zakoupení service packu.

Nezaregistrovaný service pack není platný!


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo 3 YR Onsite + 3 YR Bat pro Think Tablet
Diskuze k produktu: lenovo-thinkpad-tablet-2-3r-onsite-3r-baterie-z-1r-carryin-email-licence není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.