vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ThinkPad 128GB Solid State Drive II

Kalkulačka splátek CETELEM
10751 Kč s DPH

8886 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Lenovo nebo SSD disky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0A33984
Výrobce: LENOVO
Záruka: 12 měsíců
ThinkPad 128GB Solid State Drive II
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lenovo přináší novou řadu interních SSD disků ThinkPad. Řada moderních pevných disků ThinkPad poskytuje nejnovější technologie pro ukládání dat, rozhraní SATA a sníženou spotřebu. Jelikož se jedná o SSD pevný disk bez pohyblivých částí, je při práci absolutně tichý a tato technologie přináší také obrovské výhody ve velmi vysoké odolnosti proti nárazům a nízké spotřebě energie, nebude tak radikálně snižovat životnost baterie notebooku. Napájení disku probíhá rovněž pomocí SATA konektoru a není nutné sebou nosit další napájecí adaptér.

Tento SSD disk má rozměry 2.5" a je určený pro majitele notebooků Lenovo ThinkPad nebo i pro klasické stolní počítače s použitím speciálních nástavců. Jedná se o SSD disk s rozhraním SATA, který nabízí kapacitu 128 GB.

Parametry Rozhraní: SATA 3Gb/s
Druh pevného disku: Interní
Formát disku [palce]: 2,5
Kapacita [GB]: 128
Průměrný vyhledávací čas [ms]: 0,5
Rychlost čtení [MB/s]: 250
Rychlost zápisu [MB/s]: 180


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ThinkPad 128GB Solid State Drive II
Diskuze k produktu: lenovo-tp-hdd-128gb-solid-state-drive-ii-25 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.