vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ThinkPad 10 Touch Case-Czech

Kalkulačka splátek CETELEM
3325 Kč s DPH

2748 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4X30E68280
Výrobce: LENOVO
Záruka: 12 měsíců
ThinkPad 10 Touch Case-Czech
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dotykové pouzdro s vestavěnou klávesnicí (českou) pro ThinkPad 10

ThinkPad 10 Dotykový Pouzdro je typ folio pouzdra s integrovanou klávesnicí, která poskytuje pohodlné a stylové usnadnění práce. Případně lze použít jako stojan nebo poskytuje režim notebooku. Vestavěný touchpad poskytuje uživatelům způsob, jak pracovat s programy kde je nezbytné používat myš. Vysoce kvalitní, tuhý materiál a podšívka z mikro vlákna chrání přední i zadní stranu tabletu.

Vlastnosti:

Ochrana přední i zadní stranu tabletu.
Plnohodnotná klávesnice s vestavěným touchpad.
Magnetický kryt dává tablet do režimu spánku.
Otvor pro snadné použití fotoaparátu.
Držák na pero.
Štíhlý notebook-profil v zavřeném stavu.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ThinkPad 10 Touch Case-Czech
Diskuze k produktu: lenovo-tp-pouzdro-touch-s-vestavenou-klavesnici-pro-thinkpad-tablet-10 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.