vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo klávesnice numerický blok USB 17-Key Stealth Black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
793 Kč s DPH

656 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 33L3225
Výrobce: LENOVO
Záruka: 12 měsíců
Lenovo klávesnice numerický blok USB 17-Key Stealth Black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
- kabel délky 1 m
- Windows 98, 2000, Millennium, XP

2 letá záruka pro spotřebitele! Na http://terminal.sws.cz/obchod/soubory/ibm/eu_card.zip naleznete kartu s předplaceným poštovným pro registraci spotřebitelů. Pokud spotřebitel tuto kartu vyplní a odešle, IBM GNK změní v systému nastavení záruky z jednoho na dva roky. Platí to pro všechny jednoleté produkty zakoupené od 1.1.2003. Tuto kartičku právě IBM tiskne a brzy ji budeme k Vám distribuovat přímo se zbožím.Při použití tohoto pdf, je potřeba přesně dodržet rozměry.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo klávesnice numerický blok USB 17-Key Stealth Black
Diskuze k produktu: lenovo-usb-numericka-klavesnice-17-klaves-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.