vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lepící body DotFix - průměr 6mm, 1 000ks/balení

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
809 Kč s DPH

669 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Boxy na média
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Ostatní
Záruka: 24 měsíců
Lepící body DotFix - průměr 6mm, 1 000ks/balení
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Potřebujete-li jednoduše a bez složité mechanizace vytvořit zajímavé reklamní a direct-mailingové kampaně na bázi vlepování vzorků a letáků do časopisů, jsou lepící body lepíky tím správným řešením. Ideální zejména pro vlepování kosmetiky, potravin, letáků, karet nebo fotografií.Lepíky jsou gelové lepící body, které je možné po nalepení odstranit bez poškození podkladního materiálu. Toto menší balení lepících bodů je vhodné na méně rozsáhlé akce - dispensor obsahuje 1000 gelových bodů o průměru 6mm.
Použití je jednoduché a rychlé - z krabičky ve které jsou lepící body baleny, vysunete papírové nožičky, postavíte ji na stůl a můžete okamžitě začít vlepovat.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lepící body DotFix - průměr 6mm, 1 000ks/balení
Diskuze k produktu: lepici-body-dotfix-prumer-6mm-1-000ks-baleni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.