vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lexmark C925dte,A3,1200x1200dpi,31ppm,duplex, LAN

Kalkulačka splátek CETELEM
49317 Kč s DPH

40758 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tiskárny laserové barevné
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 24Z0601
Výrobce: LEXMARK
Záruka: 24 měsíců
Lexmark C925dte,A3,1200x1200dpi,31ppm,duplex, LAN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Barevná tiskárna Lexmark C925dte poskytuje vynikající barevný tisk formátu A3, snadno použitelné funkce, řešení produktivity, vše v dostupném, kompaktním designu.

Intuitivní barevný dotykový displej
10,9cm barevný dotykový displej umožňuje snadno a spolehlivě ovládat tiskárnu prostřednictvím chytré a intuitivní navigace, snadného přístupu k řešením a zástupcům pracovních postupů i možnosti náhledu dokumentů a tiskových úloh v zařízení.

Cenově dostupný barevný tisk ve formátu A3
Živý výstup v profesionální kvalitě na široké řadě médií vám umožní interně realizovat více barevného tisku. Podporuje média až do velikosti 29,6 cm × 121,4 cm.

Vkládejte více typů médií
Standardně jsou dodávány vstupní zásobníky na 150 listů a 250 listů a zásobník na 550 listů plus univerzální podavač, což umožňuje vkládat až čtyři typy médií.

Práce v síti
Robustní konektivita usnadňuje integraci do většiny síťových prostředí.

Řešení společnosti Lexmark
Omezte zbytečný tisk a zjednodušte pracovní postupy pomocí aplikačních řešení, která jsou předem načtena ve vašem zařízení. Chcete-li splnit jedinečné požadavky svého pracovního postupu, zvolte doplňková řešení společnosti Lexmark.

Pokročilé zabezpečení
Chraňte svá data, dokumenty i své zařízení pomocí inovativních ovládacích prvků zabezpečení, jako je například ověření a oprávnění, a volitelný pevný disk s mazáním disku a šifrováním.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lexmark C925dte,A3,1200x1200dpi,31ppm,duplex, LAN
Diskuze k produktu: lexmark-c925dtea31200x1200dpi31ppmduplex-lan není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.