vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEXMARK multifunkční tiskárna MFP CX310dn A4 COLOR LASER, 23ppm, 512MB, USB, LAN, duplex

Kalkulačka splátek CETELEM
8148 Kč s DPH

6734 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 28C0562
Výrobce: LEXMARK
Váha: 27,39
Záruka: 24 měsíců
LEXMARK multifunkční tiskárna MFP CX310dn A4 COLOR LASER,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Úžasné barvy. Úžasně univerzální. Multifunkční tiskárna Lexmark CX310dn připravená pro práci v síti s funkcí oboustranného tisku poskytuje funkce tisku, kopírování a skenování, tiskne rychlostí až 23 str./min a je vybavena 6cm (2,4") barevným displejem. Možnost tisku bez počítače Produkujte profesionální barevný tisk sami, na vyžádání. Díky 512 MB rozšiřitelné paměti a rychlému, dvoujádrovému procesoru, získáte rychlou, a současně výkonnou a pohodlnou tiskárnu. Profesionální shoda barev Díky funkci Náhrada základních barev Lexmark a kalibraci PANTONE lze snadno vytvořit konzistentní image značky pomocí přesné shody barev. Grafika s vysokým rozlišením Díky rozlišení až 1200x1200 dpi zůstanou obrázky a grafika mimořádně ostré. Konzistentní kvalitu zajistí také toner Unison™ od Lexmarku. Super rychlý a tichý výstup Tiskněte a kopírujte černobílé i barevné projekty rychlostí až 23 stránek za minutu, a navíc můžete vytisknout jednostránkový barevný dokument za pouhých 12,5 sekundy. Spolehlivý výkon Můžete snadno vytisknout až 5000 stránek za měsíc, a přitom mít méně starostí s údržbou, díky našemu špičkovému systému manipulace s papírem. Spouštějte větší úlohy bez zásahů uživatele Díky vstupní kapacitě až 900 listů nebude nutné tak často doplňovat papír do zásobníků.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k LEXMARK multifunkční tiskárna MFP CX310dn A4 COLOR LASER, 23ppm, 512MB, USB, LAN, duplex
Diskuze k produktu: lexmark-cx310dna41200x1200dpi23ppmduplexlan není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.