vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lexmark MS610dn,A4,1200x1200dpi,47ppm,duplex,LAN

Kalkulačka splátek CETELEM
16926 Kč s DPH

13988 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tiskárny laserové čb
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 35S0430
Výrobce: LEXMARK
Váha: 15,7
Záruka: 24 měsíců
Lexmark MS610dn,A4,1200x1200dpi,47ppm,duplex,LAN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Laserová tiskárna Lexmark MS610dn připravená pro práci v síti je vybavená funkcí interního oboustranného tisku, 256 MB standardní paměti, vstupem na 650 listů a tiskne rychlostí až 47 stránek/min. Úlohy provádí rychle a snadno.

Rychlý tisk složitých dokumentů
Díky 1,2 GB rozšiřitelné paměti a výkonnému, 800MHz dvoujádrovému procesoru a gigabitovému Ethernetu tiskne snadno dokumenty obsahující grafiku a obrázky.

Udělejte svou práci rychleji
Tiskněte rychlostí až 47 stránek za minutu a první stránku vytiskněte již za 6,5 sekundy.

Spouštějte úlohy bez zásahů uživatele
Díky vstupní kapacitě až 2300 listů a ultra vysokokapacitním tonerovým kazetám nebude nutné tak často doplňovat papír a měnit kazety.

Inovativní toner, který optimalizuje výkon
Zvyšte výkon systému pomocí toneru Unison™ od Lexmarku, který poskytne konzistentní kvalitu od první do poslední vytištěné stránky.

Tiskněte kdykoli a kdekoli
S tímto systémem můžete tisknout ze stolních počítačů i mobilních zařízení, ve kterých lze spouštět aplikace. (*Další informace o Řešeních Lexmark pro mobilní zařízení naleznete zde: http://www1.lexmark.com/en_US/solutions/business-solutions/mobile-print/index.shtml)
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lexmark MS610dn,A4,1200x1200dpi,47ppm,duplex,LAN
Diskuze k produktu: lexmark-ms610dn-mono-laser-47-str-min-duplex-sit-barevny-lcd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nejprodávanější
Odkazy
Sponzorujeme