vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEXMARK tiskárna MS610dn A4 MONOCHROME LASER, 47ppm duplex, USB + ethernet

Kalkulačka splátek CETELEM
16352 Kč s DPH

13514 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 35S0430
Výrobce: LEXMARK
Váha: 15,7
Záruka: 24 měsíců
LEXMARK tiskárna MS610dn A4 MONOCHROME LASER, 47ppm duple...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zvýšení produktivity činnosti. Působivý tisk. Laserová tiskárna Lexmark MS610dn připravená pro práci v síti je vybavená funkcí interního oboustranného tisku, 256 MB standardní paměti, vstupem na 650 listů a tiskne rychlostí až 47 stránek/min. Úlohy provádí rychle a snadno. Funkce Rychlý tisk složitých dokumentů Díky 1,2 GB rozšiřitelné paměti a výkonnému, 800MHz dvoujádrovému procesoru a gigabitovému Ethernetu tiskne snadno dokumenty obsahující grafiku a obrázky. Udělejte svou práci rychleji Tiskněte rychlostí až 47 stránek za minutu a první stránku vytiskněte již za 6,5 sekundy. Spouštějte úlohy bez zásahů uživatele Díky vstupní kapacitě až 2300 listů a ultra vysokokapacitním tonerovým kazetám nebude nutné tak často doplňovat papír a měnit kazety. Inovativní toner, který optimalizuje výkon Zvyšte výkon systému pomocí toneru Unison™ od Lexmarku, který poskytne konzistentní kvalitu od první do poslední vytištěné stránky. Tiskněte kdykoli a kdekoli* S tímto systémem můžete tisknout ze stolních počítačů i mobilních zařízení, ve kterých lze spouštět aplikace. (*Další informace o Řešeních Lexmark pro mobilní zařízení naleznete zde: Specifikace Průměrná spotřeba energie při tisku: 640 watts Technologie tisku: Jednobarevná laserová Rozhraní tiskárny: USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (B) Gigabit Ethernet (10/100/1000) Tiskové parametry Měsíční objem tisku: 3000 - 16000 stránek Maximální tiskové rozlišení: 1200 x 1200 dpi Vstupní zásobník: 550 listů Výstupní zásobník: 250 listů Rychlost tisku černobíle: 47str./min. Doba tisku první strany (černobíle): 8s


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEXMARK tiskárna MS610dn A4 MONOCHROME LASER, 47ppm duplex, USB + ethernet
Diskuze k produktu: lexmark-ms610dn-mono-laser-47-str-min-duplex-sit-barevny-lcd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.