vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEXMARK tiskárna MS811dn, A4 60ppm, 512MB, MONOCHROME LASER LAN, USB, duplex

Kalkulačka splátek CETELEM
9152 Kč s DPH

7564 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 40G0230
Výrobce: LEXMARK
Váha: 23,66
Záruka: 24 měsíců
LEXMARK tiskárna MS811dn, A4 60ppm, 512MB, MONOCHROME LAS...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rychlejší zpracování Zvyšte rychlost tisku pomocí 800MHz dvoujádrového procesoru, gigabitového Ethernetu a paměti rozšiřitelné až na 2,5 GB. Spolehlivý vysoký výkon Můžete vytisknout až 75 000 stránek za měsíc. Kromě toho budete mít méně starostí s údržbou, díky našemu špičkovému systému manipulace s papírem. Rychlé zpracování úloh Díky maximální vstupní kapacitě až 4,400 listů a vysokokapacitní tonerové kazetě nebude nutné tak často doplňovat papír a měnit kazety. Zkraťte čekání Tiskněte rychlostí až 60 stránek za minutu a první stránku vytiskněte již za 4,4 sekundy. Tisk na široké spektrum médií Vzhledem k integrovanému oboustrannému tisku a schopnosti tisknout na různé materiály můžete udělat více práce a spotřebovat méně papíru.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEXMARK tiskárna MS811dn, A4 60ppm, 512MB, MONOCHROME LASER LAN, USB, duplex
Diskuze k produktu: lexmark-ms811dn-mono-laser-60-str-min-duplex-sit-barevny-lcd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.