vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lexmark MS81x SVC Maint Kit, Fuser type 01, return

Kalkulačka splátek CETELEM
9964 Kč s DPH

8235 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k laser. tiskárnám
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 40X8421
Výrobce: LEXMARK
Záruka: 12 měsíců
Lexmark MS81x SVC Maint Kit, Fuser type 01, return
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lexmark MS81x SVC Maint Kit, Fuser type 01, return

Instalace kitu musí být provedena servisním technikem ze servisního střediska Elsanta, nákupní cena v ATC nezahrnuje náklady spojené s instalací!

* Když se na Vašem zařízení zobrazí hlášení 80 "Replace maintenance kit", které se zobrazuje v požadovaných intervalech údržby, musíte aplikovat servisní kit, aby byla zachována kvalita tisku a spolehlivost tiskárny.
* Existuje několik varování, které indikují, že se jednotka blíží ke konci své životnosti, a že je zapotřebí aplikace servisního kitu, včetně chybových kódů 80.0x, 80.1x a 80.2x.
* Pokud se zobrazí kód chyby 80.3x, jednotka dosáhla své životnosti a tiskárna se zastaví, dokud není instalována souprava pro údržbu.

Více na webu výrobce: http://shop.lexmark.com/wpo-catalog/US_e/search/data_type:part/40X8421


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lexmark MS81x SVC Maint Kit, Fuser type 01, return
Diskuze k produktu: lexmark-ms81x-svc-maint-kit-fuser-type-01-return není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.