vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lexmark X748de,A4,1200x1200dpi,33ppm,duplex,LAN

Kalkulačka splátek CETELEM
53359 Kč s DPH

44098 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Multifunkční přístroje - color laser
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 34T5051
Výrobce: LEXMARK
Váha: 44,2
Záruka: 24 měsíců
Lexmark X748de,A4,1200x1200dpi,33ppm,duplex,LAN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Barevné laserové multifunkční zařízení Lexmark X748de zvyšuje efektivitu a dodává vysoce kvalitní barevné dokumenty. Řízení zabezpečení a řešení zlepšující pracovní postupy činní tisk velkých objemů snazším a bezpečnějším.

Intuitivní barevná dotyková obrazovka
Snadno použitelná 7" (17,8cm) barevná dotyková obrazovka nabízející zvukovou odezvu a navigaci podobnou tabletu činí ovládání zařízení intuitivním a jednoduchým.

Nalezení hledané firemní barvy
Nalezení hledaných firemních barev pro marketingové materiály a text a grafiku značky s nahrazováním pojmenovaných barev Lexmark a kalibrací PANTONE®.

Pohodlné aktualizace
Zobrazte si náhled dokumentů a změňte nastavení výstupu např. na oboustranný tisk přímo na zařízení.

Podpora několika médií
Rozšiřte vstupní kapacitu pomocí volitelných zásuvek, které vám umožní vkládat několik typů a zvýší celkovou vstupní kapacitu až na 4 300 listů.

Pokročilé zabezpečení
Chraňte vaše zařízení, data a síť pomocí inovativního síťového zabezpečení jako je ověřování a autorizace a mazání a šifrování dat na disku.

Ekologický tisk
Tiskněte zodpovědně s nastavením Eco, které vám umožní upravit nastavení tisku a režim hibernace snižující spotřebu energie na méně než jeden watt
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lexmark X748de,A4,1200x1200dpi,33ppm,duplex,LAN
Diskuze k produktu: lexmark-x748de-color-laser-mfp-33-ppm-sit-duplex-fax-7-dotyk-lcd-hdd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.