vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LG OM4560 Hi-Fi Entertainment System 220W

Kalkulačka splátek CETELEM
4909 Kč s DPH

4057 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: OM4560
Výrobce: LG
Záruka: 24 měsíců
LG OM4560 Hi-Fi Entertainment System 220W
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
220W
Hledáte výkonný zvuk? Nehledejte nic jiného než OM4560. S dunivým výkonem si vychutnáte své oblíbené melodie.

Karaoke Creator
Můžete potlačit hlasové frekvence písně, které promění jakoukoli stopu do karaoke tracku. Kdokoliv může znít jako hvězda.

Taneční světla
Hudba a osvětlení jdou na večírku ruku v ruce. Tento systém má řadu efektů, včetně funkce, která umožňuje blikání světel do rytmu hudby, takže místnosti můžete vidět a cítit rytmus najednou.

Sdílený Jukebox
Až tři různí lidé se mohou připojit přes Bluetooth a vytvořit si playlist za provozu, aniž by kdy došlo k přerušení kompilace.

Bluetooth®
Můžete bezdrátově streamovat hudbu přímo z vašeho smartphonu nebo jiného kompatibilního zařízení pro bezproblémové zážitek z poslechu.

CD
Tuner
AUX1
USB1
Bluetooth

INPUTS/OUTPUTS
Audio Line Out
USB 1
AUX In (L/R)
Speaker Out
FM Radio Antenna
Karaoke Function

ZVUK

EQ Standard, Pop, Classic, Rock, Jazz, Natural, Auto, Bass Blast, Football, Flat, Boost, Treble Bass, Regueton, Merengue, Cumbia, Salsa, Samba, Banda
Auto DJ


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LG OM4560 Hi-Fi Entertainment System 220W
Diskuze k produktu: lg-om4560-hifi-entertainment-system-220w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.