vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BELKIN LifeProof plovoucí vesta pro iPad 4/3/2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
560 Kč s DPH

463 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1139
Výrobce: BELKIN
Záruka: 24 měsíců
BELKIN LifeProof plovoucí vesta pro iPad 4/3/2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LifeProof přídavná plovoucí vesta pro iPad 4 / 3 / 2 pouzdra

Popruhy LifeProof Strap pro nošení zařízení iPad na rameni a v ruce nabízejí skvělý způsob, jak mít váš iPad stále na blízku a zároveň umožňují vychutnat si ještě větší svobodu, když víte, že máte svůj iPad stále při ruce. Ramenní popruh umožňuje vzít si iPad sebou do školy, do práce a když budete cestovat, vše bez nutnosti tašky, a přitom mít stále volné ruce pro jiné úkoly. Odolný a lehký popruh je nastavitelný a může být použit pro přepravu iPadu vertikálně nebo horizontálně pro maximální pohodlí a komfort. Řemínek LifeProof Hand Strap pro iPad umožňuje získat pevný úchop iPadu, když jej držíte po delší dobu, nebo vám dodá větší klid na duši, když jej použijí vaše děti.

Vysoce kvalitní neoprenový popruh je neuvěřitelně komfortní a pogumované tečky přidávají bezpečnost tím, že zamezují nahodnému sklouznutí a pádu. Díky plné nastavitelnosti padne popruh Hand Strap na každou ruku. Takže se nebojte vzít iPad jako příruční zavazadlo do letadla, jako brašnu když jdete do školy a jako nepostradatelného pomocníka do práce. Pro použití vyžaduje obal LifeProof nüüd Case pro iPad.

Vlastnosti:
*Určena speciálně pro obaly LifeProof nüüd pro iPad 2/3/4
*Lehká konstrukce ze špičkových materiálů
*Umožňuje nosit iPad vertikálně či horizontálně
*Protiskluzový pryžový držák vetkaný do popruhu
*Všechna tlačítka a vlastnosti jsou plně přístupná i s popruhy
*Čtyři místa pro upevnění popruhů zaručují maximální flexibilitu

Chcete-li aktivněji prodávat LifeProof příslušenství, kontaktujte - sales@belkin-support.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BELKIN LifeProof plovoucí vesta pro iPad 4/3/2
Diskuze k produktu: lifeproof-pridavna-plovouci-vesta-pro-ipad-4-3-2-pouzdra není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.