vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Linkbasic montážní lišta 350mm pro 19'' rack skříně s hloubkou 600mm (až 100kg)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
114 Kč s DPH

94 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CFA60-2.0-A
Výrobce: Linkbasic
Záruka: 60 měsíců
Linkbasic montážní lišta 350mm pro 19'' rack skříně s hlo...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Linkbasic; Třída produktu: Příslušenství do datových rozvaděčů; Komponent do 19" racku: Kolejnice; Doplňující informace: Se hodí pro všechny 19" rack skříně s hloubkou 600mm, Ideální také pro 19 "Linkbasic síťové skříně NCB, WCB a WCC s hloubkou 600mm, Slouží jako podpěry těžkých zařízení, Maximální zatížení: 100kg, Povrchová úprava plochy: Odmašťování, moření, fosfátování, práškové lakování, Barva: černá RAL9004, Montážní lišta je prodávána po jednom, Upevnění na vertikální ližiny do racku, Kompatibilita s produkty jiných výrobců ; Výška: 1 U, 44 mm; Šířka: 38 mm; Hloubka: 350 mm; Čistá hmotnost: 0.32 kg; Barva: černá; Technické specifikace: Linkbasic CFA series L-rail [www] , Linkbasic CFA series L-rail [PDF] , Linkbasic network cabinets and accessories [www] , Linkbasic network cabinets and accessories [E-catalog]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Linkbasic montážní lišta 350mm pro 19'' rack skříně s hloubkou 600mm (až 100kg)
Diskuze k produktu: linkbasic-montazni-lista-350mm-pro-19-rack-skrine-s-hloubkou-600mm-az-100kg není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.