UPS, Se hodí pro všechny 19" rack skříně, Ideální také pro 19 "Linkbasic síťové skříně NCB, WCB a WCC, Montáž na přední straně na ližiny od racku, Kompatibilita s produkty jiných výrobců ; Další informace: Linkbasic power bars CFU serie [www] , Linkbasic power bars CFI serie [PDF] , Linkbasic network cabinets and accessories [www] , Linkbasic network cabinets and accessories [E-catalog]" /> Linkbasic přepěťová ochrana 1U pro 19'' racky - 6 FR zásuvek (C14)
vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Linkbasic přepěťová ochrana 1U pro 19'' racky - 6 FR zásuvek (C14)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
288 Kč s DPH

238 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CFU06-F-H1U-1.5-C14
Výrobce: Linkbasic
Linkbasic přepěťová ochrana 1U pro 19'' racky - 6 FR zásu...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Linkbasic; Třída produktu: Napájecí Rack (PDU) 19"; Vstupní konektor: IEC 309 C14 (10A); Počet vystupů: 6 SZT; Délka napájecího kabelu: 1.5 m; Jmenovité napětí: 250 V stř. (AC); Jmenovitý proud: 16 A; Filtr pro telefonní linku RJ-11: Ne; Odrušovací filtr (EMI/RFI): Ne; Možnost montáže na stěnu: Ne; Možnost montáže do 19" racku: Ano; Šířka: 482 mm; Výška: 1 U, 44 mm; Barva: Černá ; Doplňující informace: 250AC, 16A, 2500W, C14 -> UPS, Se hodí pro všechny 19" rack skříně, Ideální také pro 19 "Linkbasic síťové skříně NCB, WCB a WCC, Montáž na přední straně na ližiny od racku, Kompatibilita s produkty jiných výrobců ; Další informace: Linkbasic power bars CFU serie [www] , Linkbasic power bars CFI serie [PDF] , Linkbasic network cabinets and accessories [www] , Linkbasic network cabinets and accessories [E-catalog]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Linkbasic přepěťová ochrana 1U pro 19'' racky - 6 FR zásuvek (C14)
Diskuze k produktu: linkbasic-prepetova-ochrana-1u-pro-19-racky-6-fr-zasuvek-c14 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.