vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-LX

Kalkulačka splátek CETELEM
3601 Kč s DPH

2976 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LACGLX
Výrobce: LINKSYS
Záruka: 117 měsíců
Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-LX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity
•Easy Setup and Plug-and-Play
•Hot Swappable

Voltage:
3.3V

Operating Temperature:
0°C ~ +70°C

Key Features:
1000base-LX: 1 Gbps, up to 10 km, for SMF optical fiber

Transmitter:
FP Laser

Wavelength:
1310 nm

Optical Power (dBm):
-9 ~ -3

Receiver:
PIN-TIA

Sensitivity (dBm):< -21

Distance:
10 km



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-LX
Diskuze k produktu: linksys-transceiver-module-sfp-1000baselx není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.