vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2525 Kč s DPH

2087 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LACGSX
Výrobce: LINKSYS
Záruka: 117 měsíců
Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity
•Easy Setup and Plug-and-Play
•Hot Swappable

Voltage:
3.3V

Operating Temperature:
0°C ~ +70°C

Model Name:
LACGSX

Key Features:
1000base-SX: 1 Gbps, up to 500 m, for MMF optical fiber

Transmitter:
VCSEL


Wavelength:
850 nm

Optical Power (dBm):
-9.5 ~ -3

Receiver:
PIN-TIA

Sensitivity (dBm):< -18

Distance:
500 m




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX
Diskuze k produktu: linksys-transceiver-module-sfp-1000basesx není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.