vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LOGILINK - Adaptér Mini DisplayPort - HDMI/DVI/DisplayPort 3v1

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
478 Kč s DPH

395 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CV0045
Výrobce: LogiLink
Záruka: 24 měsíců
LOGILINK - Adaptér Mini DisplayPort - HDMI/DVI/DisplayPor...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Kabely - HDMI | DisplayPort | Component | DVI|VGA; Typ kabelu: audio-video; Délka kabelu: 0.15 m; Pozlacené konektory: Ne; Doplňující informace: Konektor: Mini DisplayPort samec, Výstup: DVI, DisplayPort oraz HDMI samice, Kompatibilní se standardem DisplayPort 1.1/DVI1.0/HDMI High Speed, Rozlišení: do 1900x1200 a HDTV do 1080p, Napájení prostřednictvím portu Mini DisplayPort; Další informace: Viz výrobek na internetové straně výrobce [Link]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LOGILINK - Adaptér Mini DisplayPort - HDMI/DVI/DisplayPort 3v1
Diskuze k produktu: logilink-adapter-mini-displayport-hdmi-dvi-displayport-3v1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.