vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech klávesnice Gaming G410 Atlas Spectrum, USB, US, černá

Kalkulačka splátek CETELEM
3882 Kč s DPH

3208 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 920-007736
Výrobce: LOGITECH
Váha: 1,5
Záruka: 35 měsíců
Logitech klávesnice Gaming G410 Atlas Spectrum, USB, US, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
podrobné info na www.logitech.com ; infolinka +420 239 000 335

EAN:5099206061033

Díky exkluzivním mechanickým spínačům kláves Romer-G je klávesnice Logitech® G410 Atlas Spectrum až o 25 procent rychlejší než klávesnice se standardními spínači Cherry. Podsvícení RGB vám umožňuje přizpůsobit si jednotlivé klávesy z palety až 16,8 milionů barev. Přizpůsobte si podsvícení kláves pro jednotlivé hry či herní události.* Díky ultralehkému provedení tenkeyless se klávesnice snadno přenáší, poskytne vám více prostoru pro myš, a zvýší pohodlí při hraní přiblížením rukou blíže k sobě. Integrace aplikace Arx Control přináší funkci druhé obrazovky, která umožňuje mobilním zařízením zobrazovat herní statistiky, důležité informace o systému a další.** * Některá nastavení profilu vyžadují Logitech Gaming Software, který je k dispozici ke stažení na stránce logitech.com/downloads. ** Pro zobrazení aplikace Arx Control je vyžadován software Logitech Gaming Software, který je k dispozici na stránce Logitech.com/downloads, a kompatibilní mobilní aplikace Arx Control dostupná v obchodech s aplikacemi Apple a Android.

Systémové požadavky
•Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
•Napájený port USB
•Připojení k internetu pro stažení volitelného softwaru

Informace o záruce
Dvouletá omezená záruka na hardware

Obsah balení
•Klávesnice
•Dok Arx
•Uživatelská dokumentace

Fyzické parametry
Výška: 185,2 mm (7,3 in)
Šířka: 390,5 mm (15,4 in)
Hloubka: 35,5 mm (1,4 in)
Hmotnost: 830 g (1,83 lb) s kabelem
Hmotnost: 794 g (1,75 lb) bez kabelu
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech klávesnice Gaming G410 Atlas Spectrum, USB, US, černá
Diskuze k produktu: logitech-g410-compact-mechanical-rgb-keyboard-us-international není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.