vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech Gamepad F310, USB, černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
923 Kč s DPH

763 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 940-000135
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,25
Záruka: 24 měsíců
Logitech Gamepad F310, USB, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
podrobné info na www.logitech.com ; infolinka +420 239 000 335

EAN: 5099206041868

Výhody pro zákazníka
Díky široké herní podpoře lze ovladač Logitech Gamepad F310 snadno nainstalovat a používat ve vašich oblíbených hrách – ať už v těch starších nebo v současných žhavých titulech.
Pomocí programu Profiler můžete (pro účely her, které gamepady nepodporují) gamepad naprogramovat, aby prováděl akce podobně jako klávesnice a myš*.
Standardní rozložení ovládacích prvků, na které si nebudete muset zvykat, s naprosto stejnými tlačítky jako na ovladači konzole Xbox 360.
Díky tomu, že jeho základnu tvoří čtyři spínače (místo jednoho otočného bodu), je tento jedinečný pohyblivý směrový ovladač mnohem citlivější na rychlé změny směru.
Kabel o délce 1,8 metru vám umožní se pohodlně opřít a hrát hry v příjemné vzdálenosti od PC monitoru.

Ať u sportovních simulátorů, klasických stříleček či her jiných žánrů, ovladač Logitech® Gamepad F310 umožní přenést styl ovládání herních konzolí na PC, navíc s širokou podporou velkého množství her. Díky programu Profiler budete moci gamepad nastavit, aby prováděl akce podobně jako klávesnice a myš*. Navíc díky klasickému provedení ovladače se budete moci snadno soustředit na hru. Jedinečné pohyblivé provedení směrového ovladače jej činí citlivějším na rychlé změny směru. Pogumované úchyty vám hraní ještě zpříjemní.
* Vyžaduje instalaci softwaru.

Obsah balení:
Gamepad
CD se softwarem
Uživatelská dokumentace
Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech Gamepad F310, USB, černý
Diskuze k produktu: logitech-gamepad-f310-usb-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.