vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® HD Pro Webcam C920 - EMEA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2293 Kč s DPH

1895 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
WEB kamery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 960-001055
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 24 měsíců
Logitech® HD Pro Webcam C920 - EMEA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Logitech® HD Pro Webcam C920

Webová kamera Logitech® HD Pro Webcam C920. Video v rozlišení Full HD 1080p, které je plynulejší a rychlejší, a je kompatibilní s více počítači.

Díky webové kameře Logitech® HD Pro Webcam C920 vás vaši milovaní uvidí jasněji a ostřeji než kdy dříve při videohovorech v rozlišení Full HD 1080p – nejvyšší dostupné kvalitě pro videotelefonování. Technologie pokročilé komprese H.264 zajišťuje rychlejší a plynulejší videohovory v rozlišení HD s nižšími nároky na počítač. Rovněž si vychutnáte dokonale ostrý a čistý obraz díky skleněnému objektivu s rozlišením Full HD se špičkovou funkcí autofocus. A díky dvěma mikrofonům umístěným po obou stranách webové kamery pro záznam přirozeného stereofonního zvuku si můžete být jisti, že každý váš zřetelně uslyší.

Text na regálové kartě
Logitech® HD Pro Webcam C920
• Videotelefonování v rozlišení Full HD 1080p, které je plynulejší a rychlejší, a je kompatibilní s více počítači.
• Videotelefonování a záznam videa v rozlišení Full HD 1080p
• Úžasné snímky v rozlišení 15 MP
• Skleněný objektiv s rozlišením Full HD s přesně vyladěnou funkcí autofocus
• Dva mikrofony pro záznam přirozeného stereofonního zvuku
• Automatická korekce špatného osvětlení

Ukázka reklamního textu
Videotelefonování v rozlišení HD – nic jednoduššího. Exkluzivně díky webové kameře Logitech® HD Pro Webcam C920 vás vaši milovaní uvidí jasněji a ostřeji než kdy dříve při videohovorech v rozlišení Full HD 1080p – nejvyšší dostupné kvalitě. A díky technologii pokročilé komprese H.264 si budete moci vychutnat rychlejší a plynulejší videohovory v rozlišení HD s lepší kvalitou obrazu a nižšími nároky na počítač. No nezní to skvěle? Nemáte čas hovořit? Pošlete vašim milovaným videoklip v rozlišení Full HD 1080p. A protože být slyšen je stejně důležité jako být viděn, je kamera kromě pětiprvkového skleněného objektivu s přesně vyladěnou funkcí autofocus také vybavena dvěma mikrofony pro záznam přirozeného stereofonního zvuku. Webová kamera Logitech HD Pro Webcam C920. Videotelefonování v rozlišení Full HD 1080p, které je plynulejší a rychlejší, a je kompatibilní s více počítači.

Obsah balení
• Webová kamera s kabelem o délce 1,8 metru (6 stop)
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® HD Pro Webcam C920 - EMEA
Diskuze k produktu: logitech-hd-pro-webcam-c920-emea není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.