vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® HD Webcam C615 - EER3

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2206 Kč s DPH

1823 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
WEB kamery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 960-000737
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 24 měsíců
Logitech® HD Webcam C615 - EER3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Webová kamera Logitech® HD Webcam C615. Vychutnejte si videotelefonování v rozlišení HD 720p a sdílení videa v rozlišení Full HD 1080p – čehokoli, jakkoli a kdekoli chcete díky víceúčelovému provedení s možností složení.

Svým milovaným můžete posílat úchvatná videa v rozlišení Full HD. Nebo je můžete odesílat na Facebook®, Twitter™ nebo YouTube™ pouze jedním klepnutím.
Vaše videohovory budou výjimečně ostré a plynulé - i při detailních záběrech.
Víceúčelové provedení je ideální pro použití s notebookem, stolním počítačem nebo stativem. Kameru můžete pohodlně nosit při sobě a uskutečňovat hovory a záznamy kdekoliv a kdykoliv.
Kompatibilní s veškerým dostupným vybavením - s počítači PC i Mac®. Podporuje Skype®, FaceTime® a všechny běžné aplikace pro videotelefonování. A pokud potřebujete upravit své obrázky a fotografie, je rovněž kompatibilní s aplikacemi iPhoto® a iMovie® - a dokonce i Photo Booth®.
Můžete pořizovat snímky s vysokým rozlišením až 8 megapixelů (softwarově upravené).


Webová kamera Logitech® HD Webcam C615. Vychutnejte si HD videotelefonování a sdílení videa – čehokoli, jakkoli a kdekoli chcete.
Nahrávejte ostrá a jasná videa v rozlišení Full HD 1080p a publikujte je na sítích Facebook® a YouTube™, na vašem videoblogu nebo při gamecastingu.
Chatujte v rozlišení HD 720p prostřednictvím aplikací Skype, Google Hangouts a FaceTime pro Mac.
Tato malá a agilní webová kamera s plynulým pohybem obrazu, bohatými barvami a širokou oblastí pokrytí vás zobrazí v tom nejlepším světle, kterému se integrované webové kamery nemohou vyrovnat.
Otáčejte webovou kamerou HD Webcam C615 v rozsahu 360 stupňů pro zachycení akce. Jakmile kameru přestanete používat, můžete ji snadno složit, čímž chráníte objektiv, a můžete si ji tak vzít kamkoli s sebou.


Logitech® HD Webcam C615
HD videotelefonování a sdílení videa – čehokoli, jakkoli a kdekoli chcete.
• Záznam videa v rozlišení Full HD 1080p
• Videohovory s přímým kontaktem v rozlišení HD 720p
• Lepší kvalita obrazu a rozlišení než u integrovaných kamer
• Provedení s možností složení a přípravou pro stativ, a rotací v plném rozsahu 360 stupňů
• Skleněný objektiv s funkcí autofocus


Webová kamera Logitech® HD Webcam C615. Vychutnejte si videotelefonování v rozlišení HD 720p a sdílení videa v rozlišení Full HD 1080p – čehokoli, jakkoli a kdekoli chcete díky víceúčelovému provedení s možností složení.


Obsah balení
• Webová kamera s kabelem o délce 90 cm (3 stopy)
• Základna s přípravou pro stativ
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® HD Webcam C615 - EER3
Diskuze k produktu: logitech-hd-webcam-c615-eer3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.