vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

myš Logitech MX Anywhere 2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2361 Kč s DPH

1951 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 910-004374
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,106
Záruka: 36 měsíců
myš Logitech MX Anywhere 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SVÉ ZÁLEŽITOSTI BUDETE MOCI VYŘIZOVAT KDEKOLI Vaši práci nemusíte vždy vykonávat v místnosti s vaší jmenovkou na dveřích. Můžete ji vykonávat v kavárně, na sedadle letadla, v hotelové místnosti a na setkáních mimo kancelář. Kompaktní a výkonnou myš MX Anywhere 2 lze používat na každém místě a na prakticky jakémkoli povrchu, třeba i na skle. SNÍMÁNÍ POHYBU PRAKTICKY NA KAŽDÉM POVRCHU Laserové snímání Darkfield™ vám umožňuje bezchybné ovládání prakticky na libovolném povrchu, včetně skla a povrchů s vysokým leskem. Tato bezdrátová cestovní myš funguje všude tam, kde to potřebujete – na skleněném stole v hotelovém pokoji, lesklých laminátových deskách, na sklopných stolcích ve vlaku či letadle, nebo dokonce na vašich džínách. Na rozdíl od běžných laserových a optických myší, které využívají nepravidelnosti na povrchu pro snímání pohybu myši, technologie Darkfield využívá nejmenší možné detaily k vytvoření miniaturní mapy povrchu. Při testech myš fungovala nejlépe na skle o minimální tloušťce 4 mm. KOMPAKTNÍ A ERGONOMICKÝ TVAR Tato bezdrátová přenosná myš, kterou si díky jejímu kompaktnímu tvaru můžete brát kamkoli s sebou, vám umožní své záležitosti vyřizovat kdekoli – doma, v práci nebo na cestách. DOBÍJECÍ BATERIE Dostatek energie pro celodenní používání získáte už po pouhých 4 minutách rychlého nabíjení, bez odstávky při dobíjení. Po úplném nabití vydrží myš fungovat až 2 měsíce*. Pokud je baterie téměř vybitá, indikátor vás upozorní. Nabíjení je rychlé a snadné. Stačí připojit myš MX Anywhere 2 k počítači pomocí nabíjecího kabelu micro-USB. Myš můžete používat i v průběhu nabíjení. * Vychází z používání 6 hodin denně v kanceláři. Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Technické specifikace: Kód: 288333 P/N: 910-004374 Záruka: 3 Roky EAN: 5099206057777 Rozměry: 61,6 mm x 100,3 mm x 34,4 mm Hmotnost: 106 g Systémové Požadavky: Port USB nebo Bluetooth Smart-kompatibilní zařízení Nominální hodnota: 1 000 dpi Minimální a maximální hodnota: 400 dpi až 1 600 dpi (lze nastavit v krocích po 200 dpi) Životnost baterie: Až 2 měsíce na jedno plné nabití Baterie: Dobíjecí baterie Li-Po (500 mAh) Provozní dosah bezdrátového připojení: 10 m (32 ft) Bezdrátová technologie: Pokročilá bezdrátová technologie Advanced 2,4 GHz Volitelný software: Logitech Options Obsah Balení: MX Anywhere 2, Přijímač Logitech Pico Unifying, Kabel micro-USB, Uživatelská dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k myš Logitech MX Anywhere 2
Diskuze k produktu: logitech-mx-anywhere-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.