vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

myš Logitech MX Anywhere 2 stone

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2394 Kč s DPH

1979 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 910-004970
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 36 měsíců
myš Logitech MX Anywhere 2 stone
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vaši práci nemusíte vždy vykonávat v místnosti s vaší jmenovkou na dveřích. Můžete ji vykonávat v kavárně, na sedadle letadla, v hotelové místnosti a na setkáních mimo kancelář. Kompaktní a výkonnou myš MX Anywhere 2 lze používat na každém místě a na prakticky jakémkoli povrchu, třeba i na skle.

Snímání pohybu prakticky na každém povrchu
Laserové snímání Darkfield™ vám umožňuje bezchybné ovládání prakticky na libovolném povrchu, včetně skla a povrchů s vysokým leskem.
Tato bezdrátová cestovní myš funguje všude tam, kde to potřebujete – na skleněném stole v hotelovém pokoji, lesklých laminátových deskách, na sklopných stolcích ve vlaku či letadle, nebo dokonce na vašich džínách. Na rozdíl od běžných laserových a optických myší, které využívají nepravidelnosti na povrchu pro snímání pohybu myši, technologie Darkfield využívá nejmenší možné detaily k vytvoření miniaturní mapy povrchu.
Při testech myš fungovala nejlépe na skle o minimální tloušťce 4 mm.

Kompaktní ergonomický tvar
Tato bezdrátová přenosná myš, kterou si díky jejímu kompaktnímu tvaru můžete brát kamkoli s sebou, vám umožní své záležitosti vyřizovat kdekoli – doma, v práci nebo na cestách.

Duální připojení a technologie easy-swich
Připojte tuto výkonnou myš pomocí přiloženého přijímače Logitech Unifying nebo pomocí bezdrátové technologie Bluetooth® Smart. Díky technologii Logitech Easy-Switch™ můžete myš spárovat až se třemi zařízeními a snadno mezi nimi přepínat stiskem tlačítka.

Extra rychlý posuv
Procházejte dlouhými dokumenty nebo webovými stránkami rychleji a snáze. Nebo stiskem tlačítka kolečka přepněte na režim po krocích pro přesnější procházení.
V režimu volného otáčení můžete rychle a plynule procházet i těmi nejdelšími dokumenty a webovými stránkami, a v případě potřeby otáčení okamžitě zastavit. V režimu procházení po krocích můžete přesně procházet tabulkami, fotoalby či seznamy skladeb.

Dobíjecí baterie
Dostatek energie pro celodenní používání získáte už po pouhých 4 minutách rychlého nabíjení, bez odstávky při dobíjení. Po úplném nabití vydrží myš fungovat až 2 měsíce*.
Pokud je baterie téměř vybitá, indikátor vás upozorní. Nabíjení je rychlé a snadné. Stačí připojit myš MX Anywhere 2 k počítači pomocí nabíjecího kabelu micro-USB. Myš můžete používat i v průběhu nabíjení.

Systémové Požadavky - Port USB nebo Bluetooth® Smart-kompatibilní zařízení

Přijímač Logitech Pico Unifying
* Port USB
* Windows® 7
* Windows 8
* Windows 10
* Mac OS® X 10.8 nebo novější

Bluetooth Smart
* Windows 8 nebo novější
* Mac OS X 10.10 nebo novější

Technické Parametry
* Technologie senzoru: Laserový senzor Darkfield
* Nominální hodnota: 1 000 dpi
* Minimální a maximální hodnota: 400 dpi až 1 600 dpi (lze nastavit v krocích po 200 dpi)
* Životnost baterie: Až 2 měsíce na jedno plné nabití (Vychází z používání 6 hodin denně v kanceláři. Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.)
* Baterie: Dobíjecí baterie Li-Po (500 mAh)
* Provozní dosah bezdrátového připojení: 10 m (32 ft)
* Bezdrátová technologie: Pokročilá bezdrátová technologie Advanced 2,4 GHz
* Volitelný software: Logitech Options

Obsah Balení
* MX Anywhere 2
* Přijímač Logitech Pico Unifying
* Kabel micro-USB
* Uživatelská dokumentace

Více na webu výrobce: http://www.logitech.com/cs-cz/product/mx-anywhere2


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k myš Logitech MX Anywhere 2 stone
Diskuze k produktu: logitech-mx-anywhere-2-stone-24ghz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.