vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Akce!!! Logitech myš G302 Daedalus Prime, Gaming Mouse, 4000 DPI, laserová, 6 prog. tlačítek

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1749 Kč s DPH

1445 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 910-004207
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,122
Záruka: 24 měsíců
Akce!!! Logitech myš G302 Daedalus Prime, Gaming Mouse, 4...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
myš pro PC - Herní

podrobné info na www.logitech.com ; infolinka +420 239 000 335

EAN:5099206051782

Daedalus Prime – přesný úder
Přesná, citlivá a odolná

Myš G302 Daedalus Prime™ pro hry MOBA, vyvinutá za přispění profesionálních hráčů, byla mistrně vytvořena jako přesný herní nástroj. Vychutnejte si snadno ovladatelný design vyvinutý tak, aby odolal úskalím nejvyšší úrovně profesionálního hraní.

Vyladěna dle požadavků profesionálních hráčů
Přesnost a odolnost pro nejvyšší úroveň
Při vývoji funkcí a použitelnosti při hraní jsme od základu spolupracovali přímo s profesionálními hráči her MOBA. Technologie snímače Delta Zero™ zajišťuje přesné snímání, a odolnost tlačítek byla navržena tak, aby vydržela vysokorychlostní klikání po dlouhé hodiny.

Systém zdvihu tlačítek prostřednictvím kovových pružin
Vylepšená odezva tlačítek
Hry MOBA představují pro tlačítka myši jednu z největších výzev – příkazy jsou jejich prostřednictvím vydávány několikrát za sekundu. Systém zdvihu prostřednictvím kovových pružin udržuje zdvih levého a pravého tlačítka myši na přesné úrovni pro vylepšení odezvy, díky čemuž jsou herní akce rychlé a přesné s každým dalším kliknutím.

Šest programovatelných tlačítek
Možnost přizpůsobení vašemu hernímu stylu.
Dosáhněte skvělých výsledků i s výchozí konfigurací ihned po vybalení. Nebo si pro akce, které zpravidla vyžadují prohledávání nabídek, nastavte spouštění jedním tlačítkem. Umístěte si tlačítka pro aktivaci komunikace tak, aby byla snadno dosažitelná. Krátkodobě snižte dpi při ostřelování. Nastavte si libovolné herní příkazy či makra sestávající z více příkazů pod některé z šesti programovatelných tlačítek pomocí softwaru Logitech Gaming Software.*

Přepínání DPI během hraní
Lepší řízení vašeho způsobu hraní
Udělejte ty správné pohyby za jakékoli herní situace. Přepínejte až mezi 4 nastaveními DPI, od zaměřování s přesností na pixely (240 DPI) až po bleskurychlé manévry (až 4 000 DPI).

Odolná a lehká
Vyvinuta pro maximalizaci herní doby
Díky odlehčené konstrukci, ultraodolným tlačítkům testovaným na 20 milionů kliknutí a kluzné ploše s extrémně nízkým třením se budete cítit pohodlně bez ohledu na délku trvání herní akce.

Kompaktní tvar
Pohodlná a univerzální
Tvar myši Daedalus Prime byl optimalizován pro úchop špičkami prstů a dlaní, čímž je zajištěno maximální možné pohodlí.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Akce!!! Logitech myš G302 Daedalus Prime, Gaming Mouse, 4000 DPI, laserová, 6 prog. tlačítek
Diskuze k produktu: logitech-mys-g302-daedalus-prime-gaming-mouse-4000-dpi-6-prog-tlacitek není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.