vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Stereo Headset H111 – EMEA - One Plug

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
455 Kč s DPH

376 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sluchátka a mikrofony nebo Sluchátka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 981-000593
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 24 měsíců
Logitech® Stereo Headset H111 – EMEA - One Plug
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Náhlavní souprava Logitech® Stereo Headset H111. Začněte hovořit.

Začněte hovořit pomocí náhlavní soupravy Logitech® Stereo Headset H111. Je vynikající pro telefonování po internetu a také k poslechu hudby, sledování filmů a hraní her v plném stereofonním zvuku. Mikrofon s potlačením šumu snižuje rušivý šum na pozadí, což pomáhá udržet zvuk konverzace čistý. Nastavitelný mikrofon můžete mít nasazený na levé či pravé straně a natočit jej mimo v případě, že právě nekonverzujete. Nastavitelný hlavový most vám vždy přesně padne. Náhlavní soupravu Stereo Headset H111 můžete používat prakticky na všech operačních systémech a platformách díky standardnímu 3,5mm konektoru.

Náhlavní souprava Logitech Stereo Headset H111
Začněte hovořit.
• Kompatibilní s běžnými aplikacemi pro volání napříč prakticky všemi platformami a operačními systémy
• Nastavitelný hlavový most
• Snadné připojení pomocí technologie plug-and-play
• Plný stereofonní zvuk
• Mikrofon s potlačením šumu

Zůstat v kontaktu se stalo snazším. Ať už telefonujete po internetu nebo se účastníte videokonferencí s přáteli, chcete si být jisti, že vás ostatní slyší - a že vy slyšíte je. Náhlavní souprava Logitech Stereo Headset H111 je přesně to, co potřebujete. Snižuje rušivý šum na pozadí a pomáhá udržet zvuk konverzace čistý. Nastavitelný mikrofon s potlačením šumu můžete mít nasazený na levé či pravé straně a natočit jej mimo v případě, že právě nekonverzujete. Hlavový most lze nastavit tak, aby vám přesně padl. Není důvod ukončovat telefonování po internetu – plný stereofonní zvuk vám také umožní si užívat poslech hudby, sledování filmů a hraní her. Náhlavní souprava Logitech® Stereo Headset H111. Začněte hovořit online.

Obsah balení
• Analogová náhlavní souprava
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Stereo Headset H111 – EMEA - One Plug
Diskuze k produktu: logitech-stereo-headset-h111-emea-one-plug není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.