vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Surround Sound Speakers Z906 - DIGITAL - EMEA28

Kalkulačka splátek CETELEM
9827 Kč s DPH

8121 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Multimédia, audio, repro, web cam, MP3 nebo Reproduktory nebo Reproduktory
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 980-000468AM
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 24 měsíců
Logitech® Surround Sound Speakers Z906 - DIGITAL - EMEA28
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Logitech® Surround Sound Speakers Z906 - DIGITAL - EMEA28


Reproduktorová soustava Logitech® Surround Sound Speaker System Z906 - uslyšíte každý detail všude kolem sebe, s 5.1 zvukem ve studiové kvalitě pro vaše filmy, hry a hudbu.Díky 500 wattům (RMS) ohromujícího zvuku se budete cítit jako na premiéře filmu.
Můžete si být jisti, že vaše zábava bude znít přesně tak, jak by měla.
Ponořte se do doprovodné hudby vašich oblíbených filmů, v nichž díky technologii Dolby® Digital nebo DTS™ uslyšíte každičký detail v prostorovém zvuku.
Možnost připojení až 6 zdrojů zvuku - včetně vašeho televizoru, přehrávače Blu-ray™/DVD, DVR, konzole Xbox 360®, PLAYSTATION®3, Wii®, iPod®, stereosystému a dalších.
Poskytuje vám plnou kontrolu - vybírejte vstupní zařízení, upravujte vlastnosti prostorového zvuku a úroveň hlasitosti, a přizpůsobte si tak poslech vašim potřebám.

Reproduktorová soustava Logitech® Surround Sound Speaker System Z906 - uslyšíte každý detail všude kolem sebe, se zvukem ve studiové kvalitě. Díky 500 wattům (RMS) ohromujícího zvuku se budete cítit jako na premiéře filmu. Certifikace THX® je záruka kvality, na kterou se můžete spolehnout. Díky integrovanému digitálnímu dekodéru zvuku 5.1 se ponoříte do doprovodné hudby vašich oblíbených filmů, v nichž prostřednictvím technologie Dolby® Digital nebo DTS™ uslyšíte každičký detail v prostorovém zvuku - od burácení davu ke krokům přímo za vámi. Je možné připojit až šest zařízení zároveň - včetně vašeho televizoru, přehrávače Blu-ray™/DVD, DVR, konzole Xbox 360®, PLAYSTATION®3, Wii®, iPod®, stereosystému a dalších. Díky snadno čitelnému displeji a skladnému tvaru je ovládací konzole jak na míru ušitá pro uspořádání systému domácí zábavy - ve vašem obývacím pokoji. Pomocí bezdrátového dálkového ovladače si navíc můžete přizpůsobit poslech, aniž byste se zvedli z pohovky.Reproduktorová soustava Logitech® Surround Sound Speaker System Z906
Uslyšíte každý detail všude kolem sebe, s 5.1 zvukem ve studiové kvalitě
• Výrazný a vyvážený zvuk o výkonu 500 wattů (RMS)
• Certifikace THX®
• Dekodér Dolby® Digital a DTS™

Obsah balení
• Reproduktory
• Připojovací kabel reproduktorů
• Šestikanálový kabel pro přímé připojení 1,8 m
• Skladná ovládací konzole
• Bezdrátový dálkový ovladač
• 3 baterie typu AAA
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka výrobce a plná podpora produktu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Surround Sound Speakers Z906 - DIGITAL - EMEA28
Diskuze k produktu: logitech-surround-sound-speakers-z906-digital-emea28 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.